Mládež 21.03.2019
Autor: Ondřej Mach

Myšák byl nominován na přípravné kempy reprezentace U18

Jan Myšák si skvělými výkony v litvínovském dresu řekl o nominaci do reprezentační osmnáctky. České mladíky čekají na konci března a počátku dubna dva přípravné kempy v Kravařích.
Ve čtvrtek 21. března byla oznámena širší nominace reprezentace do osmnácti let na přípravné kempy před dubnovým mistrovstvím světa. Figuruje v ní i litvínovský talent Jan Myšák, který obdržel pozvánku na oba kempy konané v Kravařích. Ten první bude probíhat od 27. do 31. března, následně se reprezentace U18 sejde od 3. do 9. dubna. Druhý kemp uzavřou dva přátelské zápasy proti výběru Slovenska. 

Myšák odehrál téměř celou sezonu za litvínovský A-tým, v extralize nastoupil k 35 utkáním a zapsal 14 bodů (6+8). V pár zápasech vypomáhal i černožluté juniorce, kde pokaždé zářil a zaznamenal v 9 duelech celkem 21 bodů (13+8). 

Přípravné kempy by mohly napovědět o konečné nominaci na blížící se mistrovství světa do osmnácti let. 

Český program MS: 


18.4. 15:30 CZE-BEL

20.4. 15:30 SUI-CZE

21.4. 15:30 FIN-CZE

23.4. 19:30 CZE-CAN
Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Více >
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Více >
Junioři včera

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.
Více >