A-tým 19.06.2023
Autor: Jan Jindra

Na Benediktu v Mostě se běhalo pro Nadaci ORLEN Unipetrol

V neděli 18. června se v rekreačním areálu Benedikt v Mostě uskutečnil charitativní běžecký závod pořádaný společností ORLEN Unipetrol, kterého se zúčastnil také asistent trenéra Robert Reichel a čtveřice hráčů A-týmu. Výtěžek ze startovného využije Nadace ORLEN Unipetrol pro dobročinné účely.

V příjemném prostředí mosteckého rekreačního areálu Benedikt byl připraven zábavný sportovní program pro všechny věkové kategorie. Ještě před startem závodů proběhla autogramiáda zástupců našeho A-týmu. Fanouškům se podepisovali Marek Berka, Lukáš Stehlík, Marek Slavík, Lukáš Klika a asistent trenéra Robert Reichel.

Nejmenší závodníky bavil také maskot Vervák, který se zúčastnil obou dětských běhů. I když se mu vyhrát nepodařilo, odnesl si dvě medaile za účast.

Pětice zástupců Vervy nastoupila do hlavního závodu na 6 km. Nejlépe si vedl zkušený běžec Robert Reichel, který šestikilometrovou trať zvládl pod 30 minut. Čtveřice hráčů pak doběhla společně o pár minut později.

Děkujeme organizátorům za pozvání a také všem, kteří si přišli pro podpis. Další možnost, kdy se můžeme společně potkat, bude ve středu 21. června, kdy nás v odpoledních hodinách čeká další exhibiční fotbalové utkání, tentokrát v ústeckých Neštěmicích. Těšit se můžete na Verváka a stánek fanshopu, zápas začíná v 17:30. Před startem proběhne také autogramiáda hráčů A-týmu, kteří se objeví v sestavě.

Fotogalerie

Zápasy - Dorost dnes

Dorost nadělil poslednímu Kladnu půltucet branek

K dalšímu utkání vyrazili litvínovští dorostenci na led poslední Kladna. Z desetibrankové přestřelky vyšla nakonec lépe Verva, která veze na sever Čech tři body.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorost ztratil dobře rozehraný zápas s Motorem, přesto bere aspoň bod

Základní část Extraligy dorostu se pomalu blíží do svého finále. V dalším zápase Litvínov přivítal na svém ledě jihočeský Motor.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři na úvod nadstavby svedli s Motorem tuhou bitvu!

Mladí hráči Vervy mají za sebou první duel nadstavby, který byl na jihu Čech dlouho ve znamení čekání na úvodní gól.
Více >