Klub se rozhodl dát 23-letému Dunlopovi šanci v nejbližších utkáních tohoto týdne, aby mohl přesvědčit o svých kvalitách. S mužstvem se rodák ze Saint Louis připravuje od čtvrtka, trénoval s křídly Havlem a Skleničkou. Nastoupí s číslem 86.

Není vyloučeno, že už dnes Chemopetrol posílí současný čtvrtý nejproduktivnější hokejista slovenské extraligy Miroslav Zálešák. Jednání s 24-letým útočníkem jsou před ukončením a hráč by již měl být na cestě do Litvínova. V průběhu přestávky reprezentoval Slovensko na Německém poháru, pro zranění ale nastoupil pouze v prvním utkání.

Chybět bude Tomáš Kůrka pro nemoc. Záda Kamilu Jarinovi bude krýt 20-letý litvínovský odchovanec Miroslav Hanuljak, který se vrátil z Havířova.

Kladno dnes poprvé nastoupí bez Jaromíra Jágra, jehož nepřítomnost se ale jistě všichni ostatní hráči budou snažit nahradit zvýšenou bojovností. Litvínov tak čeká velmi těžký protivník, který má navíc za sebou sérii šesti vítězných zápasů a tím se v soutěži nemohou pochlubit ani Sparta či Zlín. Rabatu mají chybět Hrdina, Čech a Havel, naopak poprvé by se měl představit starší z bratrů Kaberleových a další posila z NHL, František Kaberle.

Zápas začíná v tradičních 17:30 a je o něj slušný zájem. Místa  k sezení jsou téměř vyprodaná, lístků k stání je zatím dostatek. Na utkání se akreditovali i dva švédští novináři z listu Aftonbladet.

Diváckou soutěž Brejku dnes a v sobotu sponzoruje firma Intersnack se značkou Wolf a výrobky Pom-Bär, které budou o 2. přestávce vhazovány do hlediště.

Utkání můžete sledovat v on-line reportáži!

Útočník Kamil Piroš zdá se zamíří do ruského Voskresensku.