Mládež 27.01.2022
Autor: Ondřej Vlk

Na akci Týden hokeje dorazilo přes třicet malých hokejistů!

Ve středu 26. ledna se v Litvínově konala náborová akce Českého hokeje. Na Týden hokeje, který se konal pod záštitou projektu Pojď hrát hokej dorazilo přes třicet malých hokejistů.

Široká základna dětí je snem každého hokejového klubu. Litvínov jich během náborové akce nalákal na spodní plochu přes třicet a všechny čekal zajímavý a bohatý program. Po úvodní prezentaci a představení hokeje od trenéra Mikaela Pančáka čekalo mladé naděje seznámení s výstrojí a program na ledové ploše. 

Akce se zúčastnila celá řada trenérů HC Litvínov a dalších pomocníků z řad rodičů a starších litvínovských mládežníků. Hokejový potěr byl rozdělen do několika skupin podle dovedností. Celá akce trvala přes dvě hodiny a všichni účastníci si ji náležitě užili. 

Fotogalerie

Konto našeho srdce před 2 dny

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >