Klub 02.09.2019
Autor: Ondřej Vlk

Na předsezónní Vervování zavítaly stovky fanoušků!

Litvínov v neděli zahájil se svými příznivci novou sezónu! Akce nazvaná předsezónní Vervování byla určena právě fanouškům žlutočerných barev. Byl pro ně připraven bohatý program na celé odpoledne.
Litvínovští fanoušci mohli opět s hráči a vedením klubu slavnostně zahájit sezónu na letním stadionu vedle ZS Ivana Hlinky. Litvínovský klub si pro ně připravil bohatý program. Byly představeny nové dresy, slavnostně otevřen nový VervaShop, příznivci žlutočerných barev měli možnost ochutnat i žlutočernou zmrzlinu. Každý fanoušek si mohl nechat podepsat svého oblíbeného hráče během autogramiády. Pro děti byly na hřišti připraveny zábavné atrakce a divadlo. Celou akci uzavřel koncert skupiny U2 revival. 

Záběry z akce:

Fotogalerie

Zápasy - Junioři dnes

Černožlutý debakl, junioři doma od Energie vyfasovali devět branek

L i t v í n o v - Středeční utkání DHL Superpoháru proti Karlovým Varům litvínovské juniorce hrubě nevyšlo. Energie na vysokou výhru zadělala v první části hry a nakonec pohodlně zvítězila 9:2. Na domácí straně se prosadili Dan Bartoš a Jakub Kroupa.
Více >
Preview - Dorost dnes

Ukončí dorost sérii proher? Narazí na Havířov a Zlín

Litvínovským dorostencům se momentálně nedaří vítězit. Z posledních třech zápasů si odnesli jediný bod za prohru po samostatných nájezdech. Podaří se svěřencům trenéra Tvrzníka zvrátit nepříznivou bilanci proti Havířovu nebo Zlínu? Zápas proti Havířovu startuje 27. února v 17:30 a proti Zlínu 28. února od 16:00 na Zimním stadionu Ivana Hlinky!
Více >
Preview - Junioři včera

Juniory čeká derby! Ve středu doma přivítají Karlovy Vary

DHL Superpohár se pomalu chýlí ke konci, litvínovskou juniorku čeká další zápas ve středu. Podruhé v rámci skupiny A změří síly s karlovarskou Energií, které se bude snažit oplatit venkovní porážku. Zabojují junioři ještě o play off?
Více >