Klub 02.09.2019
Autor: Ondřej Vlk

Na předsezónní Vervování zavítaly stovky fanoušků!

Litvínov v neděli zahájil se svými příznivci novou sezónu! Akce nazvaná předsezónní Vervování byla určena právě fanouškům žlutočerných barev. Byl pro ně připraven bohatý program na celé odpoledne.
Litvínovští fanoušci mohli opět s hráči a vedením klubu slavnostně zahájit sezónu na letním stadionu vedle ZS Ivana Hlinky. Litvínovský klub si pro ně připravil bohatý program. Byly představeny nové dresy, slavnostně otevřen nový VervaShop, příznivci žlutočerných barev měli možnost ochutnat i žlutočernou zmrzlinu. Každý fanoušek si mohl nechat podepsat svého oblíbeného hráče během autogramiády. Pro děti byly na hřišti připraveny zábavné atrakce a divadlo. Celou akci uzavřel koncert skupiny U2 revival. 

Záběry z akce:

Fotogalerie

Žáci včera

SEDMIČKA: Domácí prostředí přineslo prohru se Sokolovem a Ústím

Další dvě kola má za sebou litvínovská sedmička, která chtěla odčinit prohru s regionálním rivalem z Chomutova. V 5. kole čekal černožluté sokolovský Baník, o týden později změřili síly s nedalekým Ústím. Reparát mladé naděje nesložily úspěšně, jelikož oba zápasy prohrály a patří jim průběžné předposlední příčka.
Více >
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení vyrovnaných stavů

Sezona je v plném proudu, do provozní teploty se dostali také litvínovští páťáci, kteří měli na programu dva zápasy. Nejdříve přivítali Severočeši na svém ledě nedaleký Most, o den později zamířili do Roudnice nad Labem. I přes střelecké hody nedokázali svěřenci Ivo Proroka získat výhru a museli se spokojit s remízou.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Druhá prohra dorostu v řadě, Rytíři vyhráli 5:1

K l a d n o - Dorostenci pro prohře v Praze nestačili ani na kladenské Rytíře. Ti ve třetí třetině nasázeli tři branky, které v kombinaci s dvěma trefami v první třetině znamenaly výhru o čtyři branky. Jediným úspěšným střelcem chemiků byl David Skuhrovec.
Více >
×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
HC VERVA Litvínov