Klub 02.09.2019
Autor: Ondřej Vlk

Na předsezónní Vervování zavítaly stovky fanoušků!

Litvínov v neděli zahájil se svými příznivci novou sezónu! Akce nazvaná předsezónní Vervování byla určena právě fanouškům žlutočerných barev. Byl pro ně připraven bohatý program na celé odpoledne.
Litvínovští fanoušci mohli opět s hráči a vedením klubu slavnostně zahájit sezónu na letním stadionu vedle ZS Ivana Hlinky. Litvínovský klub si pro ně připravil bohatý program. Byly představeny nové dresy, slavnostně otevřen nový VervaShop, příznivci žlutočerných barev měli možnost ochutnat i žlutočernou zmrzlinu. Každý fanoušek si mohl nechat podepsat svého oblíbeného hráče během autogramiády. Pro děti byly na hřišti připraveny zábavné atrakce a divadlo. Celou akci uzavřel koncert skupiny U2 revival. 

Záběry z akce:

Fotogalerie

Žáci včera

SOUHRN: Litvínovská pátá třída obsadila osmou příčku, podívejte se na průběh sezony

Jedno utkání zbývalo odehrát severočeským páťákům, ti o něj samozřejmě přišli kvůli pandemii koronaviru. Nade vší pochybnost by ale udrželi osmé místo a zakončili by na něm celý ročník. Jaký průběh měla celá sezona a kdo svými výkony vynikal?
Více >
Mládež před 3 dny

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky ke COVID-19

Prohlášení předsedy mládeže HC Litvínov, sportovní spolek.
Více >
Dorost před 3 dny

Jak se dařilo dorostenecký brankářům? Nejvíce se činil Čermák

Mladé naděje v neúplné sezoně obsadily dvanáctou příčku. Litvínovští úspěšně překonali nástrahy základní části a mířili do play off. To kvůli pandemii koronaviru neproběhne. Velký podíl na dobrém výsledku mají gólmani, v brankovišti Litvínova se vystřídali tři. Jak se jim vedlo v uplynulé sezoně?
Více >