"Vůbec si nemůžu vzpomenout, kdy jsem naposledy hattrick dal," usmíval se šťastný střelec po zápase. "Ale jsem hodně spokojený. Bez kluků bych to nedokázal, takže jim moc děkuju."

Mladí chemici Kladno po celou dobu přehrávali, patrný byl ale především rozdíl v produktivitě. "Myslím, že jsme odehráli výborný zápas. Kluci odvedli skvělou práci," pochválil spoluhráče Jouza. "Hlavně musím poděkovat gólmanovi, který nás podržel. Máme výborné brankáře, určitě na nich budeme zase stavět."

Jeho show odstartovala ve druhé třetině, když dostal v brejku přihrávku do jízdy a prostřelil kladenského gólmana. Na začátku třetího dějství předvedl parádní kličkovanou, při které vykoupal brankáře a hattrick dokončil zásahem z podobné situace jako při prvním gólu.

Litvínov přitom před čtrnácti dny Rytířům na jejich ledě podlehl vysoko 0:8. "Je to zadostiučinění. S klukama jsme se zvedli, ponaučili jsme se z chyb, a proto jsme předvedli takový výkon," podotkl.

Do startu soutěže zbývají už pouhé tři týdny, černožluté na úvod čeká těžký trip do hlavního města. "Myslím, že jsme připraveni. Máme výborné tréninky, vlétneme do toho po hlavě," burcoval. "Na Slavii a Spartu jsme se výborně připravili, takže čekáme jen výhru," uzavřel Daniel Jouza.