Preview - Dorost 05.02.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Nabitý program dorostenců. Litvínov čekají v týdnu tři zápasy

Mladé naděje hrají zpravidla dva zápasy za týden, kvůli karanténě ze začátku ledna ale musí dohánět některé zápasy. Netradičně v úterý odcestují na led západočeské Třemošné, čtvrteční odpoledne budou pro změnu hájit barvy proti Rytířům. Nabitý program zakončí doma s posledními Pracovními zálohami Kladno.

 Litvínovu aktuálně patří třetí příčka, vedoucí Chomutov je však doslova na dostřel. Dohrávka 8. kola s Meteorem Třemošná by totiž mohla Severočechy k Pirátům přiblížit. Dorostenci na soupeře umí, kupříkladu v posledním vzájemném utkání zvítězili rozhodně 4:0. Na branku se ale dlouho čekalo, protože za domácí jako první pálil Dominik Čech až ve druhé třetině. Jeho počínání napodobil Bednařík, Horský a Kladivo.

Pokud Litvínov získá plný počet bodů dotáhne se na druhé Rytíře, které může v případě čtvrtečního utkání přeskočit. Mladě naděje totiž čeká výjezd na Kladno. Jenže Středočeši jsou pro chemiky vyrovnaným soupeřem. V základní části skončila obě vzájemná klání 6:5, jednou se radoval Litvínov, poté Rytíři. V rámci nadstavby na sebe mužstva narazila na začátku ledna a důvod k úsměvu mělo černožluté komando. Skóre opět otvíral Dominik Čech, další gól vstřelil Maštalířský s Tůmou. Velmi důležitý byl výkon brankáře Davida Tuhého, jenž pochytal všech 30 střel.

V sobotu dorazí na sever Čech PZ Kladno. Beznadějně poslední tým tabulky by neměl být pro chemiky problémy, protože v aktuální sezoně na Středočechy narazili čtyřikrát a nasázeli jim 42 gólů!

Zápasy - Dorost dnes

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >
×
Odehrané 17:00 | Muži
HC Vítkovice Ridera
HC VERVA Litvínov