Preview - Dorost 21.02.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Nadstavba míří ke konci. Dorost přivítá na domácím ledě Kladno, poté vyrazí do Třemošné

Mladíci mají před sebou už jen pět utkání, jejich přímý konkurent a aktuální lídr z Chomutova odehraje o jeden zápas méně. Díky tomu je postup v rukou litvínovský nadějí, ty tento týden změří síly s posledními Pracovními zálohami Kladno, za sobotním mačem musí odcestovat na led Meteoru Třemošná.

Severočeši se s PZ Kladno setkali naposledy 12. února v rámci dohrávky 7. kola nadstavby. První třetinu papírový outsider odolával, poté ale otevřel skóre Jan Šprynar. Stejný hráč slavil i o deset minut později. Jeho počínání napodobil Peroutka, posléze se ale dostal ke slovu znovu Šprynar a zaznamenal hattrick během jediné dvacetiminutovky. Útočníkovo snažení nastartovalo spoluhráče a Litvínov nasázel v posledním dějství pět gólů. Ztrápené Kladno reagovalo jedinou trefou v 59. minutě a brankář Balík tak smolně přišel o čisté konto.

Na Třemošnou narazili chemici začátkem února a stejně jako se Středočechy nedokázali rozvlnit síť během úvodního dějství. Nervózní tým uklidnil ve 24. minutě Dominik Čech, hráči v černožlutých dresech přidali další trefu zásluhou Bednaříka. Podobný počet gólů padl také v závěrečné dvacetiminutovce. Litvínov si díky tomu připsal důležitou výhru a hlavně tři body!

Utkání s PZ Kladno začíná ve čtvrtek od 17:30, proti Třemošné vyrazí na led během soboty ve13:00.

Mohou Severočeši přeskočit Piráty ještě před závěrečným hracím týdnem? Chomutov paradoxně míří do Třemošné ve čtvrtek, v sobotu čeká hráče utkání s Hvězdou. V případě Litvínova i Chomutova jsou oba týmy papírovými favority a měly by si připsat plný počet bodů.

Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....
Více >