Preview - Dorost 26.01.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Návrat po pauze! Dorost čekají venkovní zápasy s Chomutovem a Kladnem

Litvínovští mladíci odehráli poslední soutěžní utkání 8. ledna, od té doby marně vyhlíží návrat. Kýžená chvíle nadejde tento čtvrtek, kdy vyrazí na žhavý chomutovský led. O víkendu pro změnu odcestují na Kladno a změří síly s tamními Pracovními zálohami.

Shodou okolností byl Litvínov naposledy v akci právě proti Chomutovu. Hosté rozhodli o dělbě bodů už v prvním dějství, kdy se prosadil Kokman s Kloboučkem. Mnohem aktivnější domácí sice odstřelovali brankáře Pirátů Perůtku, ale trefu zaznamenali až v čase 54:58. Puk za jeho záda propasíroval Bednařík. Poslední slovo však měl Chomutov, jenž zásluhou Hynka uzavřel na konečných 3:1.

S PZ Kladno se chemici naposledy setkali na začátku prosince. Zápas 2. kola nadstavby odstartoval rychlým gólem Raichl. Domácí překvapivě vzdorovali a Šabada srovnal kroky obou mužstev. Jenže přišel ofenzivní uragán, protože Litvínov nasázel Kladnu osm branek. Hattrickem se blýskl Jakub Bednařík, který ke svým gólům přidal ještě asistenci.

A jaké je postavení týmů v tabulce? Vévodí jí Chomutov se ziskem 45 bodů, čtvrtý Litvínov ztrácí na první Piráty osm bodů, zároveň chemici mají k dobru tři utkání. PZ Kladno se krčí na posledním místě, protože získalo ze 25 zápasů pouze jeden bod.

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >