Rozhovory 05.01.2019
Autor: Tereza Čubanová

Nepředvedli jsme dobrý výkon, smutní František Lukeš

Litvínov včera nezvládl utkání na domácím ledě proti Olomouci. Prohrál tak před svými fanoušky 1:4. Poslední gól vstřelili hosté do prázdné brány. Jedinou branku Vervy vsítil do soupeřovy sítě František Lukeš. ”Když mohli napadali, blokovali střely a my jsme se k ničemu nedostali,” vyjádřil se litvínovský útočník ke střelecké mizérii v tomto zápase.
Chemici neudolali ani bod proti Olomouci.  To se odrazilo do extraligové tabulky, Verva se propadla o jednu příčku dolu. Ač Litvínov hosty přestřílel 34:28, na výhru to nestačilo. Stačilo to pouze na jedinou branku, kterou vstřelil František Lukeš. První třetina se zdála vyrovnaná, když se do kabin odcházelo za stavu 0:0. Diváci si tedy museli na úvodní branku počkat až do druhé třetiny. Tu ale vstřelila Olomouc a obrátila tak zápas na svou stranu. Litvínov už si s tím nedokázal poradit. "Měli jsme hodně přesilovek a nedáme ani gól. Ve druhé třetině 1:0 prohráváme. Místo toho, abychom dali branku v přesilovce a dostali se na koně, inkasujeme. Soupeř hrál dobře, vůbec nás k ničemu nepouštěl," hodnotí utkání František Lukeš.
Junioři před 2 dny

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >
Mládež 16.08.2019

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Více >
Junioři 15.08.2019

Juniory v pátek a sobotu čeká Memoriál Petra Kalivody

Sedmnáctý ročník Memoriálu Petra Kalivody se odehraje v pátek a sobotu na Zimním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově.
Více >