Rozhovory 05.01.2019
Autor: Tereza Čubanová

Nepředvedli jsme dobrý výkon, smutní František Lukeš

Litvínov včera nezvládl utkání na domácím ledě proti Olomouci. Prohrál tak před svými fanoušky 1:4. Poslední gól vstřelili hosté do prázdné brány. Jedinou branku Vervy vsítil do soupeřovy sítě František Lukeš. ”Když mohli napadali, blokovali střely a my jsme se k ničemu nedostali,” vyjádřil se litvínovský útočník ke střelecké mizérii v tomto zápase.
Chemici neudolali ani bod proti Olomouci.  To se odrazilo do extraligové tabulky, Verva se propadla o jednu příčku dolu. Ač Litvínov hosty přestřílel 34:28, na výhru to nestačilo. Stačilo to pouze na jedinou branku, kterou vstřelil František Lukeš. První třetina se zdála vyrovnaná, když se do kabin odcházelo za stavu 0:0. Diváci si tedy museli na úvodní branku počkat až do druhé třetiny. Tu ale vstřelila Olomouc a obrátila tak zápas na svou stranu. Litvínov už si s tím nedokázal poradit. "Měli jsme hodně přesilovek a nedáme ani gól. Ve druhé třetině 1:0 prohráváme. Místo toho, abychom dali branku v přesilovce a dostali se na koně, inkasujeme. Soupeř hrál dobře, vůbec nás k ničemu nepouštěl," hodnotí utkání František Lukeš.
Zápasy - Dorost 17.01.2019

DOR: Povedená první třetina! Litvínov porazil Plzeň 3:0

Severočeši narazili na tradiční český klub, plzeňskou Škodu. Oba týmy na sebe narazily v průběhu sezony již několikrát. Na počátku ročníku vyhráli Západočeši 2:0. V dalších utkáních už ale štěstí přálo černožlutým. Nejdříve vyhráli 6:5 po prodloužení, poté v polovině prosince porazili Škodu 5:1.
Více >
Mládež 14.01.2019

Příjemné starosti! Slavík byl povolán do reprezentace

Litvínovský útočník Marek Slavík byl nominován do reprezentace do šestnácti let. Mladá litvínovská naděje se zúčastní přípravného kempu a dvou přátelských utkání. Reprezentační sraz se odehraje v Hodoníně od 21. - 23. ledna 2019.
Více >
Zápasy - Junioři 12.01.2019

JUN: Junioři obdrželi šestigólový výprask od Třince

T ř i n e c - Junioři k dalšímu zápasu DHL Extraligy juniorů zamířili do dalekého Třince, kde se utkali s tamními Oceláři. Zápas se pro černožluté barvy od začátku nevyvíjel dobře a nakonec skončil prohrou 0:6. Chemiky může těšit alespoň bod z nadstavby, kterou ovládli po nájezdech, ten rozhodující proměnil Ondřej Dufek.
Více >