Chemici neudolali ani bod proti Olomouci.  To se odrazilo do extraligové tabulky, Verva se propadla o jednu příčku dolu. Ač Litvínov hosty přestřílel 34:28, na výhru to nestačilo. Stačilo to pouze na jedinou branku, kterou vstřelil František Lukeš. První třetina se zdála vyrovnaná, když se do kabin odcházelo za stavu 0:0. Diváci si tedy museli na úvodní branku počkat až do druhé třetiny. Tu ale vstřelila Olomouc a obrátila tak zápas na svou stranu. Litvínov už si s tím nedokázal poradit. "Měli jsme hodně přesilovek a nedáme ani gól. Ve druhé třetině 1:0 prohráváme. Místo toho, abychom dali branku v přesilovce a dostali se na koně, inkasujeme. Soupeř hrál dobře, vůbec nás k ničemu nepouštěl," hodnotí utkání František Lukeš.