Rozhovory 05.01.2019
Autor: Tereza Čubanová

Nepředvedli jsme dobrý výkon, smutní František Lukeš

Litvínov včera nezvládl utkání na domácím ledě proti Olomouci. Prohrál tak před svými fanoušky 1:4. Poslední gól vstřelili hosté do prázdné brány. Jedinou branku Vervy vsítil do soupeřovy sítě František Lukeš. ”Když mohli napadali, blokovali střely a my jsme se k ničemu nedostali,” vyjádřil se litvínovský útočník ke střelecké mizérii v tomto zápase.
Chemici neudolali ani bod proti Olomouci.  To se odrazilo do extraligové tabulky, Verva se propadla o jednu příčku dolu. Ač Litvínov hosty přestřílel 34:28, na výhru to nestačilo. Stačilo to pouze na jedinou branku, kterou vstřelil František Lukeš. První třetina se zdála vyrovnaná, když se do kabin odcházelo za stavu 0:0. Diváci si tedy museli na úvodní branku počkat až do druhé třetiny. Tu ale vstřelila Olomouc a obrátila tak zápas na svou stranu. Litvínov už si s tím nedokázal poradit. "Měli jsme hodně přesilovek a nedáme ani gól. Ve druhé třetině 1:0 prohráváme. Místo toho, abychom dali branku v přesilovce a dostali se na koně, inkasujeme. Soupeř hrál dobře, vůbec nás k ničemu nepouštěl," hodnotí utkání František Lukeš.
Rozhovory - Junioři včera

Hodně věcí jsem si uvědomil, hlásí Přemysl Svoboda

Uplynulá sezona pro něj byla zlomová. Přemysl Svoboda nejprve zářil v juniorce, čímž si řekl o šanci v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a vysloužil si premiérovou pozvánku do reprezentační devatenáctky. Jak ji hodnotí?
Více >
Mládež před 3 dny

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Více >
Konto našeho srdce 15.04.2019

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Více >