Rozhovory 02.10.2023
Autor: Vladislav Kollert

Nick Hlava: Vstupy do zápasů jsou důležité, musíme zůstat u tvrdé práce

Nick Hlava si v zápase proti Třinci připsal druhý gól v sezóně, celkově je čtvrtým nejproduktivnějším hráčem Litvínova. Jak hodnotil šestou výhru v řadě a jak se mu hraje ve formaci s bratry Kašovými?

Litvínov si v neděli připsal již šestou výhru v řadě a se sedmnácti body momentálně okupuje druhou příčku extraligové tabulky, je pouze o skóre horší než první Pardubice. „Obrovsky důležité jsou pro nás vstupy do zápasů, kde se nám daří. Musíme se však zaměřit na zbytek zápasu, hraje se 60 minut a vznikají nám tam lehké výpadky, kterých se musíme vyvarovat," hodnotí důvody litvínovské formy devětadvacetiletý útočník. „Soustředíme se náš hokej. Musíme zůstat u tvrdé práce, aby se nás štěstí drželo déle a góly nám tam padaly," dodává.

Ve formaci nastupuje s bratry Davidem a Ondřejem Kašovými. Společně patří k nejlépe bodujícímu litvínovskému útoku. „Oba jsou talentovaní kluci, kteří mančaftu obrovsky pomohli. Oba mají obrovskou chuť do hokeje, jsou draví, je radost na ně koukat a hrát s nimi. Jsem obrovsky rád, že dostávám důvěru s nimi naskakovat v lajně, svými výkony to musím potvrzovat," zakončuje.

Celý rozhovor s Nicolasem Hlavou si můžete pustit zde:

Zápasy - Dorost před 3 dny

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2023

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost 30.11.2023

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >