Klub 01.09.2021
Autor: Vladislav Kollert

Nová sezóna, nový mobil! Soutěžte se SEKO Aerospace o iPhone 12 mini

Hokejová sezóna je za dveřmi a HC VERVA Litvínov si pro své fanoušky připravil ve spolupráci s dlouholetým partnerem SEKO Aerospace soutěž o lukrativní cenu v podobě mobilního telefonu iPhone 12 Mini v hodnotě 20 000 korun. Více informací, včetně podmínek soutěže, naleznete v článku níže.

SEKO Aerospace je dlouholetým významným partnerem HC VERVA Litvínov a nyní zástupci obou stran připravili exkluzivní soutěž pro fanoušky k příležitosti začátku sezónu o mobilní telefon iPhone 12 Mini. Soutěž bude probíhat na facebookovém profilu  HC VERVA Litvínov a bude rozdělena do tří částí (úkolů), které budou zveřejněny každou středu, počínaje 1. září (další dva soutěžní příspěvky budou zveřejněny 8., resp. 15. září). 

Hlavní cenu obdrží fanoušek, který splní všechny tři úkoly zmíněné v soutěžních příspěvcích. První soutežní příspěvek již naleznete nyní na našem Facebooku:

Podmínky soutěže o iPhone 12 Mini se SEKO Aerospace: 

1. Hlavní cenou je mobilní telefon Apple iPhone 12 mini 128 GB - černý.

2. Soutěž začíná 1. září ve 20:00 a končí 21. září ve 23:59. Účastníci, kteří se do soutěže zapojí po uvedeném konci soutěže, nemají nárok na získání hlavní ceny. 

3. Pro získání nároku na hlavní cenu je potřeba splnit všechny úkoly ve třech soutěžních příspěvcích (všechny příspěvky budou postupně zveřejněny v tomto článku výše)

4. Pořadatelem soutěže není společnost Facebook.

5. Pořadatelem soutěže jsou společnosti HC VERVA Litvínov, a.s. a SEKO Aerospace, a.s. 

Preview - Dorost včera

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci slaví první výhru sezony, Třemošné nasázeli pět branek

Domácí led měl být pro Severočechy výhodou, jenže mladí chemici dokázali ze dvou zápasů získat jediný bod. Čekání na tříbodové vítězství chtěli ukončit v Třemošné, první venkovní utkání zvládli a zvítězili 5:0. Příjemným bonusem je čisté konto brankáře Tuhého.
Více >
Konto našeho srdce včera

Fanoušek Petr Kalinovič si díky Kontovce užil grilovačku s Františkem Lukešem

V uplynulé hokejové sezóně si fanoušek Petr Kalinovič vybral v soutěži Kontovka hráče Františka Lukeše a zaplatil za jeho kanadské body částku 12 800 Kč. Přispěl na dobrou věc a získal svou odměnu formou grilovačky se svým oblíbeným hráčem.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov