Oba podepsali smlouvy do konce této sezóny a dnes mohou poprvé nastoupit v Tipsport extralize.

Brian Ihnačák (narozen 10. dubna 1985, 183 cm/86 kg) je synem bývalého československého hokejisty a reprezentanta Petera Ihnačáka.
Kanadský rodák s italským pasem se přes nižší soutěže v zámoří, Slovensko, Itálii a Norsko v roce 2015 objevil v Hradci Králové, kde zaznamenal v 58 utkáních 41 bodů. Minulou sezónu působil ve Spartě (11+10).
Z Osla se zná s Danielem Sørvikem, ve společné sezóně vedla jejich spolupráce k Ihnačákově bilanci v kanadském bodování k úctyhodným číslům: 22+55 ve 44 zápasech.
V Hradci Králové nastupoval s Karlem Pilařem a Stanislavem Dietzem, ze Severní Ameriky se zná s Františkem Lukešem.
Od středy s mužstvem trénuje.
Oblékat by měl dres s číslem 75.

Michael Vandas (narozen 2. února 1991, 189 cm/91 kg) má rovněž zkušenosti z české extraligy.
Ve čtyřech sezónách ve Vítkovicích vstřelil 36 gólů a na 52 nahrál. Má slovenské a americké občanství, Slovensko často reprezentoval, včetně mládežnických kategorií.
V Litvínově je od úterý, po nemoci se zapojil do tréninku.
Oblékat by měl dres s číslem 92.

Statistiky hráčů zde