Mládež 21.01.2016
Autor: Martin Stříbrný

ODM: Ani utkání o umístění se nepovedlo a olympiáda končí neúspěchem

Poslední den hokejového turnaje na olympiádě dětí a mládeže nabídl také poslední utkání Ústeckého výběru na turnaji. V něm se utkali domácí hráči s Jihočeským krajem. Utkání došlo až do nájezdů, v nichž zvítězili Jihočeši, kteří se tak radovali ze zisku pátého místa. Ústecký kraj obsadil konečnou šestou pozici.

Ústecký kraj - Jihočeský kraj 4:5 po. sn. (2:3, 0:0, 2:1 - 0:0)


Reprezentanti Ústeckého kraje odehráli poslední utkání na turnaji o 5. místo v chomutovské SD Aréně proti Jihočeskému kraji. Utkání bylo od začátku vyrovnané. Ještě minutu před koncem vedl domácí výběr o branku, nakonec ale jednadvacet vteřin před koncem inkasoval a šlo se do prodloužení. To také nerozhodlo a na řadě byly nájezdy. V nich byli úspěšnější Jihočeši, kteří se tak radovali z vítězství a obsazení pátého místo. Na domácí výběr zbylo pouze šesté místo. V utkání se z litvínovských hráčů nejvíce prosadil Marek Berka, který vstřelil dvě branky. O jednu branku se postaral také Vojtěch Kysela. Po jedné asistenci zaznamenali Dan Bartoš, David Jindra, Daniel Jouza a Adam Šubrt. 

Branky a nahrávky: 2. Harkabus (Šubrt, Benda), 13. Berka (Bartoš, Prokop), 44. Kysela (Jouza, Jindra), 59. Berka – 13. Toman (Pytlík), 16. Pytlík (Toman, Dvořák), 19. Toman (Pytlík), 60. Pytlík (Toman), rozh. náj. Čížek

Ústecký kraj: Svoboda (Volke) – Ferbas, Černohorský, Šubrt, Hoffmann, Psar, Herles, Žítek, Kitzberger – Puczek, Jindra, Benda, Harkabus, Prokop, Rubeš, Myšák, Jouza, Kysela, Šarlinger, Bartoš, Berka.

Jihočeský kraj: Baloun (Vacek) – Tampier, Procházka, Pánek, Janoušek, Dvořák, Novák, Dekret, Kubíček – Fríd, Grossmann, Beránek, Novotný, Houdek, Welser, Hrubec,Pytlík, Čížek, Komma, Bernat, Toman.


Preview - Junioři včera

Juniory čeká derby! Ve středu doma přivítají Karlovy Vary

DHL Superpohár se pomalu chýlí ke konci, litvínovskou juniorku čeká další zápas ve středu. Podruhé v rámci skupiny A změří síly s karlovarskou Energií, které se bude snažit oplatit venkovní porážku. Zabojují junioři ještě o play off?
Více >
Žáci včera

SEDMIČKA: Souboje s kladenskými celky přinesly výhru s prohrou

Litvínovská sedmá třída čelila na začátku února Pracovním zálohám Kladno. Poslední tým tabulky porazili Severočeši jednoznačně. Po zhruba čtrnáctidenní pauze narazili černožlutí na další středočeský tým, tentokrát na kladenské Rytíře. V předehrávce litvínovští zaznamenali prohru.
Více >
Rozhovory - Dorost před 2 dny

Dorost se dál trápí. Jako bychom zapomněli hrát hokej, mrzí Čermáka

Dorostenci zažívají nepříjemné období, v posledních pěti zápasech získali pouze jednu výhru. V posledních dvou utkáních rozhodla jediná branka, což mrzí hráče, který góly spíše dostává. Brankář David Čermák je důležitou postavou mladých chemiků. Jak vidí své postavení v týmu?
Více >