A-tým 30.04.2022
Autor: Redakce

Obránce Aaron Irving míří do Finska

Litvínovský zadák Aaron Irving po dvou letech v Litvínově mění angažmá. Vyhlédl si ho finský klub SaiPa Lappeenranta, kde podepsal nový kontrakt.

Šestadvacetiletý obránce přišel na sever Čech před sezónou 2020/2021. V dresu Vervy odehrál 107 zápasů a patřil k pilířům obranných řad chemiků. Ve dvou sezónách nastřílel úctyhodných 22 branek a přidal k nim 21 přesných nahrávek. "Aaronovi děkujeme za jeho odvedené služby v našem dresu. Patřil k našim nejlepším obráncům. V novém angažmá mu přejeme hodně štěstí, dveře má v Litvínově stále otevřené," říká generální ředitel klubu Pavel Hynek. 

Pro rodáka z Edmontonu je přesun do Saipy jeho čtvrtým zahraničním angažmá v kariéře. Saipa skončila v loňské sezóně po základní části na předposledním místě. 

Aarone, díky!

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >