Rozhovory - Junioři 04.04.2022
Autor: Lukáš Bolech

Odmakali jsme to jako jeden tým, hlásí hrdě Skuhrovec

David Skuhrovec krátce shrnul rozhodující zápas o setrvání v extralize juniorů. Celý tým si byl vědom náročnosti zápasu a skvěle se dokázal připravit.

Jak bys shrnul baráž s Přerovem?

„Tak, pro nás to byla těžká série. Ve čtvrtek jsme na ně v prvním zápase vlítli, nepustili jsme je vůbec k ničemu. V sobotu jsme k nim přijeli s tím, že to tak nějak půjde samo, ale oni nás honem rychle vyvedli z omylu. Přišlo na ně hodně lidí, takže jsme z toho byli takoví zaleklí.”

Ale dnes jste se na ně připravili...

„Dneska jsme to prostě odtahali, odtahali jsme to jako tým. Všichni jsme chtěli a to co jsme tam předvedli tu poslední dvacetiminutovku, to bylo neuvěřitelný. To bylo fakt neuvěřitelný! Odmakali jsme to jako jeden tým.”

Zápasy - Dorost 25.11.2023

Dorostencům zápas v Liberci utekl ve druhé třetině

Ve čtvrtek Verva dokázala na svém ledě vynuloval Mladou Boleslav, dnes na tento výsledek toužila navázat v Liberci. Karty byly před zápasem rozdány jasně, sedmý Litvínov ztrácel na svého soupeře v tabulce jediný bod, v případě výhry ho tak mohl přeskočit, to se bohužel ale nepovedlo.
Více >
Zápasy - Junioři 25.11.2023

Junioři ztratili zápas v poslední periodě

Mladí hráči Vervy sehráli se Spartou vyrovnaný duel, ten jim ovšem protekl mezi prsty ve třetím dějství.
Více >
Zápasy - Dorost 23.11.2023

Dorost doma vynuloval Mladou Boleslav, Winkelhöfer zazářil hattrickem

Potřetí v sezóně se proti sobě utkala mužstva Litvínova a Mladé Boleslavi. Každý si zatím v probíhající sezóně připsal po jedné výhře, Verva si dneska od první minuty šla za tím, aby se misky vah převážily na domácí stranu.
Více >