Jediným hráčem, který nastoupil ve všech sedmdesáti utkáních, byl kapitán mužstva Michal Trávníček.
Šedesáti a více zápasů dosáhli ještě Hanzl (64), Gula (62), Válek (62), Matoušek (62), Hübl (60) a Baránek (60).

Brankáři
Celkovou jedničkou byl Michael Petrásek. Odtáhl největší část sezóny, nastoupil do největšího počtu zápasů (45). Měl celkovou procentuální úspěšnost zásahů 91,52.
Celkem do 31 utkání zasáhl Pavel Kantor s úspěšností zásahů 89,56.

V základní části si oba brankáři rozdělili zápasy poměrem 34 – 21 (do některých zasáhli dva gólmani), přičemž lepší úspěšnost měl Petrásek (91,68 – 88,13).

V play out byl poměr utkání 4 – 4 (do dvou zápasů zasáhli oba), úspěšnost měl lepší Kantor (91,76 – 92,31).

V baráži byly zápasy v poměru 7 – 6 (v jednom utkání se gólmani střídali), úspěšnost měl opět lepší Kantor, tentokrát výrazně (90,53 – 94,40).

V základní části nastoupil do třech zápasů také třetí gólman Jakub Soukup (úspěšnost 84,00).
Čtvrtým brankářem byl Patrik Spěšný, který do hry v extralize nezasáhl.

Obránci
28 utkání musel pro zranění vynechat Karel Kubát, přesto vyhrál kanadské bodování zadáků (6+18).
Hlavně díky baráži, v níž zaznamenal sedm asistencí, jej v závěru dotahoval druhý Daniel Sørvik (5+15).
Své zatím nejlepší sezóny dosáhl třetí Marek Baránek (6+6).

Vzhledem k pouhým 18 zápasům, do kterých zasáhl, měl vysoká čísla i Jiří Hunkes (3+10), který se 22. prosince ve Zlíně stal po Bublovi, A. Kadlecovi, Karagavrilidisovi a J. Vopatovi mladším teprve pátým litvínovským obráncem v historii, který dosáhl hattricku. Tři góly v jednom zápase vstřelil 14. ledna Plzni také František Lukeš.

Útočníci
Kanadské bodování týmu vyhrál pošesté v kariéře Viktor Hübl (19 + 30), i když chyběl ze zdravotních důvodů v deseti zápasech.
S 19 góly byl i nejlepším střelcem a spolu s druhým Františkem Lukešem (17+30), který chyběl v jedenácti zápasech se stal i nejlepším nahrávačem (30).

Třetím mužem kanadského bodování byl František Gerhát (14+12), který dosáhl v Litvínově svých nejlepších čísel v sezóně.Ač v Litvínově působili jen v části sezóny, podobně jako obránce Hunkes dosáhli zajímavých čísel v produktivi
tě Juraj Mikúš (27 zápasů, 11+12) a Brian Ihnačák (18 zápasů, 5+7).

Baráž
O hokejový život se hrálo v baráži! Všechny zápasy odehrálo devět hráčů (Baránek, Frolo, Řehoř, Válek, Matoušek, Trávníček, Hübl, Mikúš a Lukeš).
František Lukeš byl nejproduktivnějším hráčem celé baráže (4+6), před jihlavským Strakou (5+4) a litvínovskými Jurajem Mikúšem (4+4) a Viktorem Hüblem (3+5).