Mládež 25.12.2018
Autor: Ondřej Mach

Ondřej Baláž byl nominován do reprezentace U17!

Litvínovský obránce Ondřej Baláž byl nominován do reprezentace do sedmnácti let. Ofenzivní bek je pravidelným reprezentantem, na konci roku ho čeká přípravný kemp ve Slaném a na Kladně.
Ondřej Baláž si vysloužil další pozvánku do reprezentace U17. Česká sedmnáctka se sejde 25. prosince a v následujících dnech sehraje tři utkání proti reprezentantům Finska. Mladý obránce už za sedmnáctku odehrál třináct zápasů, ve kterých zapsal celkem osm bodů za dvě branky a šest přesných přihrávek. V reprezentaci se zároveň setká s asistentem trenéra litvínovského A-týmu Radimem Skuhrovcem, jenž u kategorie U17 působí také jako asistent trenéra.

Baláž si o pozvánku řekl svými výkony v juniorce černožlutých. V letošním ročníku nastoupil do dvaadvaceti zápasů a se třinácti kanadskými body je druhým nejproduktivnějším litvínovským bekem.

28.12. 16:00

Česká republika U17 - Finsko U17

29.12. 15:00

Česká republika U17 - Finsko U17

30.12. 12:00

Česká republika U17 - Finsko U17
Mládež včera

Myšák byl nominován na přípravné kempy reprezentace U18

Jan Myšák si skvělými výkony v litvínovském dresu řekl o nominaci do reprezentační osmnáctky. České mladíky čekají na konci března a počátku dubna dva přípravné kempy v Kravařích.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Mužstvo udělalo ohromný pokrok, hlásí trenér juniorky Mrázek

Junioři letos sezonu zakončili těsně před branami play off. Jak letošní ročník hodnotí trenér Radek Mrázek?
Více >
Mládež před 2 dny

Další pozvánka! Baláž je znovu v nominaci reprezentace U17

V únoru byl vyhlášen nejlepším obráncem Evropského olympijského festivalu mládeže, teď je Ondřej Baláž opět nominován do reprezentace do 17 let. Na začátku dubna se zúčastní přípravného kempu a prestižního Turnaje pěti zemí ve švýcarské Basileji. Mezi náhradníky figuruje i Lukáš Stehlík.
Více >