Mládež 25.12.2018
Autor: Ondřej Mach

Ondřej Baláž byl nominován do reprezentace U17!

Litvínovský obránce Ondřej Baláž byl nominován do reprezentace do sedmnácti let. Ofenzivní bek je pravidelným reprezentantem, na konci roku ho čeká přípravný kemp ve Slaném a na Kladně.
Ondřej Baláž si vysloužil další pozvánku do reprezentace U17. Česká sedmnáctka se sejde 25. prosince a v následujících dnech sehraje tři utkání proti reprezentantům Finska. Mladý obránce už za sedmnáctku odehrál třináct zápasů, ve kterých zapsal celkem osm bodů za dvě branky a šest přesných přihrávek. V reprezentaci se zároveň setká s asistentem trenéra litvínovského A-týmu Radimem Skuhrovcem, jenž u kategorie U17 působí také jako asistent trenéra.

Baláž si o pozvánku řekl svými výkony v juniorce černožlutých. V letošním ročníku nastoupil do dvaadvaceti zápasů a se třinácti kanadskými body je druhým nejproduktivnějším litvínovským bekem.

28.12. 16:00

Česká republika U17 - Finsko U17

29.12. 15:00

Česká republika U17 - Finsko U17

30.12. 12:00

Česká republika U17 - Finsko U17
Žáci před 2 dny

VIDEO: Letní příprava páté třídy

Napříč všemi mládežnickými kategoriemi začala letní příprava na další sezonu. Výjimkou nejsou ani litvínovští páťáci, kteří se připravují pod vedením trenéra Ivo Proroka.
Více >
Rozhovory - Junioři před 3 dny

Letní příprava v Litvínově? Tréninky jsou náročné, říká Lukáš Klika

Společně s litvínovskou juniorku se na další sezonu připravuje i klubový odchovanec Lukáš Klika. Patnáctiletý brankář má za sebou první ročník ve finském týmu TuTo. Jak ho hodnotí a co pro něj bylo v zahraničí nejtěžší?
Více >
Žáci 21.05.2019

SOUHRN: Šestá třída zakončila sezonu na pátém místě

V dalším souhrnu žákovských sezon se budeme věnovat uplynulému ročníku šesté třídy. Ta po nepříznivé sérii ze začátku dokázala zlepšit svoje výkony a nakonec obsadila páté místo.
Více >