Rozhovory 16.09.2023
Autor: Vladislav Kollert

Ondřej Kaše: Tým na nás bude spoléhat, musíme to vracet

Ondřej Kaše si v úvodním duelu nového extraligového ročníku připsal oficiální debut v černožlutých barvách. V utkání nastoupil po boku Liama Kirka a Jindřicha Abdula. Jaké byly jeho první dojmy z utkání?

Jak bys zhodnotil utkání s Pardubicemi?

Myslím si, že jsme první dvě třetiny dokázali hrát dobrý hokej, odvedli jsme slušný výkon a hráli jsme s Pardubicemi vyrovnaně. Ve třetí třetině to tam napadalo a zápas dopadl tak, jak dopadl.

Na konci druhé třetiny jste se zvedali, ale pak jste neměli ideální vstup do závěrečné části.

Dostali jsme rychlý gól. To si myslím, že nás trošku položilo, ačkoliv by nemělo. Byla škoda, že nám tam toho nepadlo ve druhé třetině víc.

Vrátil jsi se po roce do ostrého utkání, navíc proti Pardubicím, které patří mezi nejlepší týmy a favority na titul. Jak sis zápas užil, že jsi zpět, zdravý a hraješ?

Myslím si, že je úplně jedno, proti komu hrajeme, nebral jsem v potaz, jestli jedeme do Pardubic, nebo někam jinam. Soustředím se sám na sebe. Cítím se dobře, rok jsem nehrál, takže je to ještě trochu znát, ale věřím, že to bude mít vzestupnou tendenci.

Hrál jsi s Liamem Kirkem, který je v Litvínově teprve chvilku. Jaký z toho máš pocit a jakým směrem se to bude vyvíjet?

Liam je super hráč, věděl jsem to, když sem přišel. Uvidíme, jak to bude pokračovat. 

Je pro tebe příjemné, že na vás bude tým spoléhat a budeš mít klíčovou roli?

Kdyby naše lajna dala v zápase gól, tak by to třeba vypadalo jinak, ale dnes jsme vyšli na prázdno. Tým na nás určitě spoléhat bude, ale nějakým způsobem to musíme vracet, což se dnes vůbec nepovedlo.

Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci v Táboře řádili, nasázeli mu deset branek

Dorostenci litvínovské Vervy rozstříleli Tábor vysoko 10:2. Hned šestkrát se dokázali trefit ve druhé třetině a u stejného počtu branek byl i nezastavitelný Bednařík.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Srdnatý výkon na body nestačil. junioři podlehli Spartě

Litvínovská juniorka se statečně rvala na ledě Sparty. S Pražany dokázala držet krok po celý průběh utkání. V závěru Matěj Maštalířský v dramatickém duelu srovnal na 4:4, ale sparťané přispěchali s rychlou reakcí, na kterou chemici nenašli odpověď.
Více >
Zápasy - Dorost 28.09.2023

Dorost uspěl na Kladně, rozhodl povedený start

Litvínovští dorostenci vyhráli na Kladně 3:2 i díky povedenému vstupu do utkání, kdy vedli 2:0. Poté si situaci lehce zkomplikovali, vítězný gól ale v 53. minutě vstřelil Bednařík.
Více >