Rozhovory 18.09.2023
Autor: Vladislav Kollert

Ondřej Kaše: Zápas jsme si užili, důležité jsou tři body

Po debutu v Pardubicích nastoupil Ondřej Kaše ve stejné formaci s bratrem Davidem. Oba nasbírali po dvou bodech, celkem se podíleli na třech gólech Vervy. Jak starší z bratrů Kašových hodnotil utkání s Plzní?

Zatímco starší Ondřej se litvínovským fanouškům představil již v Pardubicích, Davida soutěžní debut teprve čekal. Bratři Kašové si tak spolu zahráli poprvé od teenagerských let. „Myslím si, že jsme si to užili. Měli jsme tu skoro celou rodinu, byla to pecka. Hlavně máme tři body, což je strašně důležité," říkal střelec vítězného gólu Ondřej Kaše.

Začátek utkání ovlivnila také oprava plexiskel, utkání tak bylo pozdrženo o necelých dvacet minut. „Určitě je to rozhození, všichni jsme byli nažhavení na utkání a najednou se nehraje. Bylo to dlouhé, ale pro oba týmy stejně," dodává.

Celý rozhovor s Ondřejem Kašem najdete zde:

Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci v Táboře řádili, nasázeli mu deset branek

Dorostenci litvínovské Vervy rozstříleli Tábor vysoko 10:2. Hned šestkrát se dokázali trefit ve druhé třetině a u stejného počtu branek byl i nezastavitelný Bednařík.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Srdnatý výkon na body nestačil. junioři podlehli Spartě

Litvínovská juniorka se statečně rvala na ledě Sparty. S Pražany dokázala držet krok po celý průběh utkání. V závěru Matěj Maštalířský v dramatickém duelu srovnal na 4:4, ale sparťané přispěchali s rychlou reakcí, na kterou chemici nenašli odpověď.
Více >
Zápasy - Dorost 28.09.2023

Dorost uspěl na Kladně, rozhodl povedený start

Litvínovští dorostenci vyhráli na Kladně 3:2 i díky povedenému vstupu do utkání, kdy vedli 2:0. Poté si situaci lehce zkomplikovali, vítězný gól ale v 53. minutě vstřelil Bednařík.
Více >