Rozhovory 10.10.2021
Autor: Ondřej Vlk

Opět nás potkal výpadek, nedokážu si to vysvětlit, smutní útočník Patrik Zdráhal

Verva měla utkání s Hradcem dobře rozehrané. Ve druhé třetině svůj tým poslal do vedení ve formě hrající útočník Patrik Zdráhal. Chemici následně odskočili ještě do dvoubrankového trháku. Jenže výpadek a dva góly v síti Denise Godly ve třetí třetině opět znamenají, že Litvínov doma neuspěl a s Hradcem nevybojoval ani bod. Jak hodnotil zápas nejproduktivnější hráč Vervy?

Skvěle rozehraný zápas, dnešní ztráta vás asi bude hodně mrzet?

Samozřejmě, tak jako každá ztráta, kterou jsme tady předvedli letos. Je to třetí dobře rozehraný zápas, který jsme měli na domácím ledě a bohužel se nám to nepovedlo dotáhnout. Máme ve hře deseti nebo patnáctiminutové výpadky, kdy přestaneme hrát a dostaneme nešťastné góly. To nás pak stojí zápas. Musíme s tím začít něco dělat, protože každý bod se počítá a víme o co hrajeme. 

Zlomilo se to gólem na 3:2, kdy se Hradec dostal zpátky do zápasu?

Nevím, vždy přestaneme hrát , když dostaneme gól. Nedokážu si vysvětlit proč. Potom jsme dostali takový nešťastný gól na 3:3. Měli dnes štěstí v zakončení, co k tomu víc dodat. 

Devátá porážka s Hradcem v řadě, čím vám tak nesedí? 

Hradec je nepříjemné mužstvo. Nedaří se nám na ně, ale dneska si myslím, že jsme nebyli horším týmem. Byl to naprosto vyrovnaný zápas a rozhodly nešťastné góly. 

Celý rozhovor s Patrikem Zdráhalem:

Konto našeho srdce včera

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >