Lvi dorazili pořádně hladoví, jelikož vlétli do utkání jako uragán. Po sedmi minutách vedli 3:0, a tak měli domácí co dohánět. K pozvolnému obratu zavelel Viedemann, který nastartoval také svůj nadprůměrný bodový zisk. V druhém dějství se opět jako první prosadili hosté, což nenechalo chladného Gimmlera. Ten zaznamenal dva rychlé góly a díky němu udržel Litvínov s Mostem kontakt.

Lvi reagovali jednou brankou, poté se dostal ke slovu Viedemann. Litvínovský útočník vstřelil dvě branky, po druhé přestávce domácí pokračovali. Znovu se dvakrát trefil Viedemann, po jedné brance si připsali Štrach a Hauptvogl. Užuž to vypadalo, že zápas ovládne Litvínov, ale Most se díky čtyřem gólům vrátil do zápasu a srovnal účty. Po závěrečném hvizdu svítilo na tabuli skóre 11:11, zajímavostí byly statistiky Denise Viedemanna, ten si připsal 6 branek a dvě asistence.

Ve druhém víkendovém mači zamířily černožluté naděje na led Roudnice. První slovo řekli domácí, když v oslabení slavila branku Mynaříková. Reakcí na inkasovaný gól se stala trefa Čermáka. Mynaříková však byla při chuti a znovu překonala litvínovského gólmana, o minutu později jí napodobil Rybář. Na přelomu první a druhé třetiny šli do vedení Severočeši, Viedemann zaznamenal hattrick.

Domácí se nenechali zahanbit, a tak Mynaříková zkompletovala svůj hattrick, který ještě později rozšířila o další dvě branky. V samém závěru ukradl výhru roudnickým Viedemann, ten se prosadil po spolupráci s Gimmlerem a Štrachem. Po výživné bitvě si oba týmy připsaly bod za remízu 7:7.

2. kolo

HC Litvínov – MOSTEČTÍ LVI 11:11 (2:4, 4:2, 5:5)

Branky a nahrávky: 8. Viedemann, 15. Gimmler (Viedemann), 29. Gimmler (Viedemann), 30. Gimmler, 38. Viedemann (Hakala), 39. Viedemann, 44. Hauptvogl, 45. Štrach (Kaufmann), 46. Viedemann, 46. Viedemann, 51. Viedemann - 5. Holub (Stránský), 6. Losos (Butka), 7. Ivica, 9. Butka, 25. Mach (Holub), 37. Ivica, 48. Kříž, 51. Mach (Šidelka), 52. Holub, 54. Slabý, 58. Losos (Butka)

HC Litvínov: Pinc (40. Holzknecht) - Kočí, Hakala, Čermák, Hauptvogl, Vohryzka - Mácha, Kaufamann, Gimmler, Baudyš, Jarůšek, Valenta, Viedemann, Smetanová, Štrach, Vlček

MOSTEČTÍ LVI: Kokšál (31. Škaloud) - Šidelka, Šefl, Hrubý, Žejdl, Slabý, Šebek - Losos, Germanov, Mach, Butka, Kříž, Ivica, Stránský, Václavů, Holub, Kožíšek

3. kolo

HC Roudnice nad Labem – HC Litvínov 7:7 (3:3, 2:3, 2:1)

Branky a nahrávky: 3. Mynaříková, 9. Mynaříková (Fengl), 14. Rybář, 30. Říha, 31. Mynaříková (Toman), 46. Mynaříková, 51. Mynaříková - 5. Čermák (Valenta), 16. Viedemann (Gimmler), 19. Viedemann, 21. Hauptvogl, 28. Viedemann (Gimmler), 27. Štrach, 56. Viedemann (Gimmler, Štrach)

HC Roudnice nad Labem: Schölová (Bergerová) - Fengl, Panešová - Mynaříková, Lebr, Rybář, Toman, Šaffek, Vaňková, Průcha, Matička, Kühnel, Říha

HC Litvínov: Pinc (Holzknecht) - Brabec, Kočí, Jeřábek, Čermák, Hauptvogl, Vohryzka, Hrbková - Mácha, Kaufmann, Gimmler, Baudyš, Jarůšek, Valenta, Viedemann, Štrach, Vlček