Z hlediska statistik se letos zapojilo 18 hráčů. Nejvyšší počet zápasů má na svědomí Marek Krocker, Jiří Špaček a Martin Adámek. Všichni mají vedle svého jména uvedeno 38 střetnutí. Útok dorostu taky zaznamenal převahu nad defenzivou v oblasti trestných minut. Dvouciferné číslo s šestkou na začátku svítí u Daniela Deje a Martina Adámka. Pro pořádek, nejvyšší počet trestných minut v obraně vlastní Jakub Kadár (55).

Dominik Brouček (16 let)

Nejproduktivnější hráč celého týmu, za celou sezonu posbíral 42 bodů. Výborně mu vyšlo úvodní utkání s Kladnem, kdy slavil dvě branky. Série zápasů, ve kterých zaznamenal alespoň jeden bod, se zastavila na čísle pět. V listopadu trefil Brouček hattrick, soupeřem byla tehdy Kobra Praha. Útočník, jenž v minulém roce zvládl jeden zápas za juniorku, přidal ke třem gólům asistenci. V roce 2020 přišly nevýraznější výkony, šikovný forvard zaznamenal od ledna jen čtyři branky.

Zápasy: 36
Góly: 19
Asistence: 23
Statistika plus/mínus: +4
Trestné minuty: 22

Jan Vopat (17 let)

Hráč ze slavné hokejové dynastie odehrál méně zápasů než Brouček. Na vině bylo působení v litvínovské juniorce. Za tu zvládl Vopat 25 utkání. V mladší kategorii zaznamenal 21 zápasů, ve kterých získal 31 zářezů. Dařilo se mu od prvního kola, proti Kladnu asistoval právě Broučkovi. První střetnutí s absencí bodů měli na svědomí hokejisté Karlových Varů. Zatímco se juniorka trápila, dorost se postupně zlepšoval. Vopat odehrál poslední čtyři kola, v nich si připsal osm bodů za tři branky a pět asistencí. Nejlepší utkání odehrál proti Hvězdě Praha, kdy byl mladý útočník u čtyř gólů. Dva sám dál a na další dva přihrál.

Zápasy: 21
Góly: 11
Asistence: 20
Statistika plus/mínus: +13
Trestné minuty: 12

Daniel Dej (17 let)

Litvínovský útočník, který vévodí disciplíně trestných minut. V uplynulém ročníku odehrál velkou porci zápasu, během které si na jednu partii odskočil do juniorky. Start celé sezony mu vyšel na výbornou, ve třetím kole slavil hattrick, kdy překonal gólmana Hvězdy. V ostatních zápasech to tak slavné nebylo. Pro tým byl velmi důležitý v druhé části ročníku. V posledním zápase na ledě Přerova doslova exceloval, když vstřelil dvě branky a jednou asistoval Kuchařovi. Litvínov v závěru otočil skóre a získal důležité body.

Zápasy: 33
Góly: 11
Asistence: 17
Statistika plus/mínus: +8
Trestné minuty: 66

Marek Krocker (17 let)

Další hráč, který je na pomezí dorostu a juniorky. Sluší se dodat, že Krocker odehrál dvě utkání za starší kategorii už minulou sezonu. Letos čekal marně, o to více se mu dařilo v dorostu. Během prvních tří zápasů nasbíral šest bodů. Po slibném startu přišel útlum, jenž prolomil utkáním proti Plzni, zazářil brankou a asistencí. V průběhu listopadu zaznamenal sérii čtyř mačů, ve kterých se gólově prosadil. Nový rok byl ve znamení asistencí, protože Krocker se letos prosadil pouze dvakrát.

Zápasy: 38
Góly: 12
Asistence: 14
Statistika plus/mínus: +4
Trestné minuty: 14

Marek Slavík (17 let)

Reprezentant, nadějný talent a smolař. Přesně tyto slova vystihují litvínovského útočníka. Minulou sezonu nedohrál kvůli zranění, letošní mu opět narušily zdravotní komplikace. Nejdříve zlomená klíční kost, poté zlomenina lýtkové kosti. Především druhé zranění si vyžádalo delší čas bez hokeje. Vrátil se na začátku března do týmu dorostu, ve dvou zápasech si připsal tři body. Celkově odehrál čtrnáct zápasů a bodový zisk z nich je nadstandardních čtyřiadvacet bodů.

Zápasy: 14
Góly: 10
Asistence: 14
Statistika plus/mínus: +13