Šimon Zajíček (18 let)

Jednička uplynulé sezony a zřejmě vůbec nejdůležitější hráč chemiků. Zajíček své kvality částečně ukázal už loni, v tomto ročníku ale v brance exceloval, zejména v první části. Svými výkony si dokonce řekl o šanci v brankovišti A-týmu, v Mladé Boleslavi odchytal poslední třetinu a byl u památného obratu. Kromě toho si párkrát zachytal za prvoligové Litoměřice, jednou naskočil i v dresu Mostu.

Úspěšnost zákroků: 92,78 %
Průměr obdržených branek na zápas: 2,78
Výhry: 10
Porážky: 16

Úspěšnost zákroků: 88,40 %
Průměr obdržených branek na zápas: 3,95
Výhry: 1
Porážky: 5

Martin Pejsar (19 let)

Loni v brance juniorky zářil, letos tolik příležitostí neměl. Pejsar se mezi tři tyče poprvé dostal až na konci října, mezi zápasy pak míval velké přestávky. Nakonec jich zvládl dohromady osm, sedm v turnaji O Pohár DHL a jeden v DHL Superpoháru. V prvně jmenované soutěži zapsal slušná čísla a třikrát dovedl Severočechy k výhře.

Úspěšnost zákroků: 90,99 %
Průměr obdržených branek na zápas: 3,63
Výhry: 3

Úspěšnost zákroků: 87,50 %
Průměr obdržených branek na zápas: 5,00
Výhry: 0
Porážky: 1

Ondřej Zelenka (17 let)

Trenér Mrázek před sezonou říkal, že Zelenka v tomto ročníku dostane větší šanci a své slovo skutečně dodržel. Nejmladší z gólmanského tria se stejně jako Pejsar objevil v osmi zápasech, z toho v šesti v turnaji O Pohár DHL a ve dvou v DHL Superpoháru. Zelenka zapsal podobná čísla jako jeho o dva roky starší kolega. Přidá příští sezonu další starty?

Úspěšnost zákroků: 90,63 %
Průměr obdržených branek na zápas: 3,44