Šimone, jak byste zhodnotil utkání s Kladnem?

Měl jsem dost práce a nestíhal jsem koukat po tom, jak hrajeme. Dvě třetiny jsme byli slabší, takže bohužel. Pokud nehrajete šedesát minut, nemůžete vyhrát.

Překvapilo vás kolik jste měl práce v první a druhé třetině?

Spíš mě to nepřekvapilo. Soustředím se na zápas, jsem připravený na střelu odkudkoliv, takže jsem vlastně rád, že na mě toho chodí tolik a že se můžu dostat tempa.

Jak prožíváte pátou porážku v řadě?

Bohužel. Nelepí nám to. Musíme se od něčeho odrazit, od malých věcí. Začne nám to padat a už začneme vyhrávat.

Jak se ze série porážek dostat ven?

Musíme mít štěstí, aby nám spadly nějaké góly. Věřím tomu, že až se chytneme v nějakém zápase a dáme tři nebo čtyři góly, tak nám to pomůže a odrazíme se od toho.

Máte alespoň dílčí radost, že vám osobně zápas vyšel?

Ano, z toho radost sice mám, ale za tři body bych byl raději. Se svým výkonem jsem spokojený, ale vytěžili jsme z toho pouze jeden bod.

Kluci mají problémy s koncovkou, je to vidět i při tréninku?

Osobně mi nepřijde, že bychom byli nervózní nebo něco podobného. Potřebujeme štěstí.

Jak prožívá to, že jste jedničkou v brankovišti?

Pro mě je to v dospělém hokeji novinka, ale užívám si to, jsem rád, že jsem dostal důvěru. Denis Godla mě samozřejmě podporuje a jsem rád za tu šanci. Jsem asi spíš flegmatik, snažím se nevnímat tlak.

Řešíte nějak to, že se v médií spekuluje o příchodu kvalitního gólmana?

Snažím se tyto věci nevnímat. Dokud jsem tu jen já a Godlič, tak se soustředím pouze na to. Pokud někdo přijde, tak přijde.