Rozhovory - Junioři 19.01.2022
Autor: Lukáš Bolech

Pořád koukáme směrem do play off, hlásí junior Vopat

Osmnáctiletý útočník černožlutých juniorů Jan Vopat hodnotí výkony týmu v probíhající sezoně. Na čem nejvíce zapracoval a jak se zadaptoval po návratu z Finska? Dozvíte se v článku.

Jak vidíš momentální formu týmu? Máte na to být výš, nebo umístění odpovídá vašim schopnostem?

Rozhodně máme na to být v tabulce výše, než jsme teď. Máme velice solidní brankáře, kteří nás už několikrát podrželi. Od listopadu za nás pravidelně nastupují také Lukáš Stehlík s Ondřejem Balážem, takže tým máme silný, ale bohužel nenaplňujeme očekávání.

V čem vidíš příčinu neúspěchu s papírově slabšími soupeři? Nejednoho soupeře z vyšších příček jste dokázali potrápit a dokonce i obrat o body, ale naopak v zápasech, které jste měli bez větších problémů vyhrát, jste body zase ztratili…

Vůbec netuším, čím to je, že dokážeme porazit Karlovy Vary nebo Spartu a pak se slabšími týmy prohrát. Naše výkony jsou dost nevyrovnané. Jeden zápas dokážeme podat neskutečný výkon a druhý zápas jsme jako vyměnění.

Jak se cítíš zpět v prostředí českého hokeje po návratu z Finska?

Cítím se skvěle. Měl jsem kvalitní letní přípravu, díky čemuž jsem nastupoval do začátku sezony s výbornou fyzičkou. Jsem teď také lépe silově vybavený. Na tom jsem hodně zapracoval ještě v mém předchozím působišti ve Finsku.

Je stále vaším cílem dostat se do play off, nebo se spíše soustředíte na záchranu juniorské extraligy?

Určitě ještě pořád koukáme směrem do play off. Pokud to však nevyjde, budeme muset udělat všechno pro záchranu extraligy.

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >