Z kabiny hostů

Baníkovci mají týdenní zápasovou odmlku. Naposledy se utkali s Litoměřicemi, se kterými padli 2:4. Litvínov se Sokolovem na sebe v přípravě již narazili. Odehráli spolu první zápas a přípravu spolu taktéž zakončí. V prvním případě se radoval Litvínov, který na hostujícím ledě přehrál Baník 0:3. K poslednímu klání Sokolov nenastoupí v plné sestavě „Chtěli jsme ke generálce na Chance ligu nastoupit v co nejsilnější sestavě, ale bohužel máme dost hráčů mimo hru. Do utkání by měla nastoupit dvojice ze Sparty Tomáš Tomek a Ostap Safin. Uvidíme, kdo se do zápasu stihne dát dohromady a bude moci nastoupit. Mimo hru jsou Jaromír Kverka, Marek Švec, David Novotný a František Klejna,“ uvedl pro sokolovský web Martin Štrba.

Z kabiny domácích

Chemici v úterý odehráli přípravný duel s Karlovými Vary. Byť hrála Verva v plné sestavě, recept na omlazenou Energii nenašla. O úvodní branku zápasu se zasloužil ve druhé třetině Kružík, ale Litvínov odpověděl přesilovkovým gólem Patrika Zdráhala. Jenže ve třetím dějství Karlovarští čtyři minuty před koncem odskočili v přesilové hře na rozdíl jedné branky. Gólové manko už Verva stáhnout nedokázala a Energie takzvítězila jednobrankovým rozdílem. Litvínovští zaznamenali teprve druhou porážku v přípravě. Uspějí nad Sokolovem i podruhé?