Po nedělním návratu týmu ze Švýcarska je pro vás v úterý přichystáno další utkání pod Krušnými horami, opět v 17:30 hodin a opět za jednotné vstupné 30 korun.

Středočeský klub byl v posledních letech dlouho spojen s otcem a synem Výborných. První vedl tým jako hlavní kouč s Marianem Jelínkem, druhý mu šéfoval nejprve jako kapitán na ledě a později coby sportovní manažer. Nahradil ho Luděk Bukač mladší. V představenstvu stále figuruje i bývalý tenista a někdejší kapitán českého Davis Cupu Cyril Suk.

V přípravě si dosud Boleslavští vedli obstojně. Sehráli zatím tři zápasy.
Zahájili 3. srpna výhrou v Plzni 4:1. Následně doma zdolali Znojmo 3:2.
V odvetě venku podlehli Orlům divoce 6:7. Ve třetí třetině tehdy padlo osm branek (5:3).
Ve finiši přípravy čekají Boleslav ještě Karlovy Vary a dvakrát Sparta.

V klubu stále působí i bývalý litvínovský obránce Matěj Stříteský. Z hráčů, kteří dříve působili i v Litvínově, opustili po sezóně Bruslaře brankář Halász a obránce Holub.
Mužstvo vede Patrik Augusta, dosud mládežnický klubový kouč, s asistenty Ujčíkem a Žabkou.

Verva se v úterý přiblíží do poloviny svého zápasového programu. Zároveň mužstvo odehraje čtvrté utkání za šest dní, dá se tedy očekávat, že se sestava opět prostřídá.

Bilance je zatím mírně aktivní:
1 výhra v základní hrací době,
2 v samostatných nájezdech,
1 porážka v prodloužení,
1 v základní hrací době,
18:18 skóre.

Šanci dosud dostalo 34 hráčů. Bodování vedou Lukeš a Kanaďan Nicholls, oba shodně zaznamenali 3+1. Mezi obránci se v tomto ohledu nejvíce prosadil Kubát (1+2).

V minulé extraligové sezóně Verva Mladou Boleslav čtyřikrát zdolala. Ztratila jen dva body za remízy v základní hrací době. Výsledky 4:3p, 3:2, 6:3, 5:4p.

Odveta v Boleslavi je na programu ve čtvrtek.
V sobotu v 15:30 přivítá Verva doma finské Oulu.