Klub 11.10.2021
Autor: Klub

Předprodej vstupenek na Vary

Od pondělí 11. října od 12:00 začal online předprodej vstupenek pro držitele klubových karet na utkání s Vary, které hrajeme v neděli 17. října od 15:00.

HC VERVA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary

neděle 17. října od 15:00

Online předprodej pro držitele klubových karet:

• od pondělí 11. října od 12:00 do středy 13. října do 23:59

Uplatnění slevy s klubovou kartou po vypršení online předprodeje pro držitele klubových karet je možné pouze osobně na pokladnách ZS

Online předprodej pro všechny fanoušky:

• Od čtvrtka 14. října od 00:00 do zahájení zápasu v neděli 17. října

Prosíme všechny fanoušky, aby si vstupenku zakoupenou online doma vytisknuli.

Předprodej na pokladnách ZS:

• ve sobotu 16. září od 09:00 do 12:00
  • v neděli 17. října od 13:00 do začátku utkání

Cena vstupenek na utkání je dle kategorie II

Sektor Cena (I. Kategorie) Cena (II. Kategorie) Cena (III. Kategorie)
Stání (S1, S2, J, Z3)  200,- Kč (s klubovou kartou 140,-Kč) 150,- Kč (s klubovou kartou 105,-Kč) 120,- Kč (s klubovou kartou 84,-Kč)
Sezení EFECTA (V1, V5, Z1, Z2, Z4, Z7) 300,- Kč (s klubovou kartou 210,-Kč) 250,- Kč (s klubovou kartou 175,-Kč) 200,- Kč (s klubovou kartou 140,-Kč)
Sezení VERVA (V2, V3, V4, Z5, Z6) 350,- Kč (s klubovou kartou 245,-Kč) 300,- Kč (s klubovou kartou 210,-Kč) 250,- Kč (s klubovou kartou 175,-Kč

Ukažte, že máte černožluté srdce a propojte si váš účet u Ticketportálu s aplikací Tečka! V případě, že jste očkovaní, tak umožníte vstup většímu počtu fanoušků na utkání. Návod na propojení účtu u Ticketportálu s aplikací Tečka naleznete  ZDE

Pravidla pro vstup na zimní stadion

Vstup na utkání bude povolen s  PCR testem (ne starším než 7 dní), nebo testem antigenním (ne starším než 72 hodin), případně těch, kteří v uplynulých 180 dnech prodělali onemocnění a podstoupili povinnou karanténu, jsou tak v „ochranné lhůtě“ díky protilátkám. Vstup bude dále umožněn návštěvníkům, kteří jsou proti Covid-19 očkovaní a od poslední dávky vakcíny uplynulo min.14 dní. Pro tento případ doporučujeme mít ve vašem mobilním telefonu staženou aplikaci Tečka pro snadné a rychlé prokázání vakcinace či platného testu. Očkovací certifikáty či potvrzení o testování bude kontrolovat bezpečnostní agentura u vstupu na ZS Ivana Hlinky.

Aplikace Tečka ke stažení

Všichni fanoušci musí mít po celou dobu pobytu na stadionu nasazený respirátor minimálně třídy FFP2, který bude zakrývat nos a ústa, prosíme od dodržování rozestupů a využívání dezinfekce rukou, abychom předešli šíření viru.

Zápasy - Dorost 23.10.2021

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Zápasy - Junioři 23.10.2021

Junioři i přes střeleckou převahu a velký tlak ve třetí třetině prohráli v Třinci

13. kolo juniorské extraligy nepřineslo chemikům ani bod, poté co prohráli na ledě třineckých Ocelářů. Litvínovským se podařilo zápas zdramatizovat až ve třetí třetině, avšak na vítězný konec to nestačilo.
Zápasy - Junioři 22.10.2021

Junioři vstřelili na ledě Havířova čtyři branky a zaslouženě berou tři body

Litvínovští junioři si ve 12. kole nejvyšší soutěže odvážejí z předposledního Havířova tři body. Výsledkem 4:1 zapsali již třetí výhru v řadě. David Čermák podržel svůj tým a 32 zákroky výrazně přispěl k úspěchu na druhém konci republiky.