Fanoušci 10.09.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: E. Beneš

Předsezónní Vervování! Zahájit sezónu přišlo přes tisíc fanoušků!

V neděli proběhlo na fotbalovém stadionu vedle ZS Ivana Hlinky zahájení nové sezóny. Na Předsezónní Verování dorazilo přes tistíc fanoušků. Pro všechny byl připraven bohatý program, akce se účastnil celý A-tým.
Předsezónní Vervování se konalo pod záštitou nově vznikajícího projektu Slunce pro region a slavilo mezi fanoušky úspěch. Dorazilo jich přes tisíc a všichni se dobře bavili. Děti se mohly vyřádit na deseti atrakcích, které byly na zahájení sezóny připraveny, přijelo také Bobíkovo divadlo pro nejmenší. Byly představeny nové dresy, proběhla autogramiáda celého týmu. Na pódiu vystoupil generální ředitel klubu Jiří Šlégr, který fanouškům objasnil plány klubu do budoucna. Představil také vize projektu Slunce pro region, na kterém se bude klub podílet. Dorazili i fotbalisté Teplic a mostecké házenkářky. Celou akci moderoval Aleš Lehký z kapely Lunetic. 

Jednalo se o první ročník a těšíme se na vás zase za rok!

Fotogalerie

Žáci 20.06.2019

Třeťáci si zpestřili letní přípravu plaváním

Třetí třída v rámci letní přípravy navštívila plavecký bazén, kde absolvovala další z mnoha tréninků.
Více >
Konto našeho srdce 18.06.2019

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Více >
Konto našeho srdce 17.06.2019

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Více >