Preview - Dorost 08.03.2019
Autor: Ondřej Mach

Přeruší dorostenci černou sérii? V sobotu přijede Slavia

Hrozivá série litvínovského dorostu pokračuje, zlomit ji může v sobotu před vlastními fanoušky proti Slavii. Duel posledního s předposledním startuje ve 12:00.
Litvínovské naděje se stále trápí, čtvrteční porážka s Plzní byla už desátou v řadě. Západočeský celek držel po celých šedesát minut otěže utkání ve svých rukou, černožluté navíc výrazně přestřílel (52:13). Z dalšího nepovedeného utkání byl nakonec debakl 0:6.

"Hrozný začátek, Plzeň na nás vlétla, ve druhé minutě jsme prohráli o dvě branky. To určilo ráz zápasu a ve stavu v jakém jsme, kdy se nám nedaří vyhrát a kluci mají hlavy dole, jsme se na nic nezmohli. Plzeň byla jasně lepší a zaslouženě vyhrála," nevymlouval se litvínovský lodivod Martin Tvrzník.

Nejvíce bodů z litvínovských hráčů nasbíral Dominik Brouček (28+27), za ním je Marek Slavík (24+26). Nejproduktivnějším obráncem je Lukáš Hocelík (4+16), brankoviště střeží David Čermák

Slavia na tom není o mnoho lépe, před chemiky ale má čtyřbodový náskok. Naposledy navíc v Hradci Králové vyzrála na tamní Mountfield. Oba týmy se prosadily ve druhé třetině, za hosty srovnal 39 sekund před druhou sirénou Altrichter. O druhém bodu tak musely rozhodnout až nájezdy, ten vítězný proměnil znovu Altrichter.

Bodově se ze slávistů nejvíce daří Šimonu Slavíčkovi (28+23), druhý je Šimon Rulc (22+27). Z obránců to nejvíce střílí Aleši Čechovi (5+17), v brance je jednička Michal Pittr

Zápasy - Junioři před 2 dny

První domácí výhra! Juniorka zvítězila nad Hradcem 4:1

L i t v í n o v - Černožlutí junioři dnes před vlastními fanoušky porazili hradecký Mountfield 4:1. Chemici o výsledku rozhodli v prvních deseti minutách, kdy vstřelili tři branky a náskok už udrželi. Skvělým výkonem se stejně jako v předchozích zápasech blýskl brankář Zajíček.
Zápasy - Dorost před 2 dny

Smolný zápas, Litvínov neudržel s Karlovými Vary vedení a prohrál 4:3

Druhé kolo ELIOD Extraligy dorostu svedlo dohromady dva týmy, kterým se start do nové sezony povedl. Černožlutí porazili kladenské Rytíře, Západočeši zase zvítězili nad Hvězdou Praha. První třetina vyzněla lépe pro hosty, nicméně Energie dokázala dotáhnout dvoubrankové manko. V samém závěru dokonce vstřelili domácí rozhodující gól a dokonali...
Preview - Junioři před 3 dny

Junioři v sobotu na domácím ledě zkusí vyzrát na Hradec Králové

Juniorská soutěž pokračuje sobotním kolem, v němž se Litvínov postaví hradeckému Mountfieldu. Druhý domácí zápas v nové sezoně startuje ve 13:00.