Chemici v poslední době bojují s nepříliš dobrou formou. Sobotní zápas proti Liberci skončil 2:5 a možnost na napravení také nevyšla. Zápas v Hradci Králové čekal na úvodní branku do jedenácté minuty. V ní se se štěstím trefil Beneš. Na další gól se čekalo až do třetí periody, v níž vyrovnal Vopat, aby do minuty vrátil Mountfieldu vedení Brožek. Litvínovští si šli tvrdě za vyrovnáním a povedlo se jim to! Do prodloužení poslala zápas přesná rána Hocelíka. V prodloužení branka nepadla a na řadu přišly samostatné nájezdy. Ty rozhodl již v první sérii Budina, který se ukázal jako jediný úspěšný exekutor.

Vítkovice se drží na čtyřzápasové šňůře vítězství. V posledních dvou kláních přehráli Chomutov (3:2) a také Havlíčkův Brod. Do vedení se jako první dostali bruslaři, když uspěla Raušova střela. O vítězi zápasu však rozhodla prostřední část. Po deseti vteřinách hry vyrovnal Kotásek, na jehož branku po pár minutách zareagoval Holenda. V polovině utkání se Vítkovicím povedlo opět vyrovnat a následně i otočit vývoj utkání. Postupně se trefili Rajčan, Pavelec a znovu Rajčan. Definitivní tečku za zápasem udělal ve třetí třetině Bystroň.

Kanadské bodování v Litvínově i nadále vede Dominik Brouček, který zaznamenal 18 branek a 22 asistencí. Na druhém místě zatím také beze změny. Daniel Dej se prosadil 9x a přihrál na dalších 16 gólů. Produktivitě Vítkovic vládne Dominik Petr (16+23), kterému dýchá na záda Filip Holaník se 17 brankami a 21 asistencemi.

V litvínovském brankovišti se nejčastěji objevuje David Čermák, který si drží úspěšnost zákroků na 91,13 % a průměrně inkasuje 3 branky za zápas. Ve Vítkovické brance je nejčastěji vidět Darek Bartošák s úspěšností zákroků 91,1 % a průměrem inkasovaných branek 2,31.