Klub 20.11.2023
Autor: Vladislav Kollert

Při zápase s Karlovými Vary proběhnou Decibely Tipsport extraligy i Mikulášská sbírka

Druhé letošní podkrušnohorské derby s Karlovými Vary se nezadržitelně blíží, chemici vyjedou na led proti rivalovi v pátek 24. listopadu v 17:30. Během zápasu proběhne projekt Decibely Tipsport extraligy, fanoušci budou moci přispět také na Mikulášskou sbírku fanklubu. Více informací naleznete v článku níže.

Decibely Tipsport Extraligy

Projekt Decibely Extraligy dorazí na litvínovský stadion v pátek 24. listopadu u příležitosti podkrušnohorského derby s Karlovými Vary. Hlavní roli bude hrát hlasitost fandění, do bodování ale promluví i další fanouškovské aktivity. Tipsport rozdělí mezi vítězné kluby milion korun, výhra poputuje přímo k fanouškům v podobě investic do jejich aktivit. Všechny informace o projektu naleznete po kliknutí ZDE.

Mikulášská sbírka

O utkání s Karlovými Vary proběhne také tradiční Mikulášská sbírka, která podpoří dětská oddělení v Ústí nad Labem, Mostě, Kadani, Žatci, Chomutově a v Teplicích. U všech vstupů na Zimní stadion Ivana Hlinky (A, B, C, D) budou připraveny krabice, do kterých budou fanoušci moci vložit sladkosti, malou hračku (ne plyšáka), omalovánky, či cokoliv dalšího, co dětem udělá radost.

Nedorazíte na zápas? Nevadí! Krabice Mikulášské sbírky je umístěna také v našem Vervashopu, kam můžete dary nosit od pondělí 20. listopadu. Otevírací dobu Vervashopu naleznete ZDE.

Zápasy - Dorost před 3 dny

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2023

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost 30.11.2023

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >