Vyloupit arénu chomutovských Pirátů se v úterý poprvé pokusí černožluté barvy mužů.
Chomutovský extraligový nováček si zatím v přípravě počíná zdatně. Naposledy zdolal Spartu 3:1, předtím stejného soupeře dokonce 7:0!
Obojí v rámci soutěže o European Trophy, v níž modrobílí zapsali také výhry nad finskými celky z Jyväskylä a Kuopia.
Dále vyhráli na Kladně a zdatně sbírají sebevědomí.

Domácí zápas s HC VERVA je pro Chomutov generálkou na start Tipsport extraligy (13. 9.), v jehož rámci se objeví hned dvakrát na televizní obrazovce.
Snímek (vpravo Martin Frolík) je z posledního utkání s Chomutovem loni v září, které Litvínov doma prohrál 1:2. Venku naopak 6:3 zvítězil.

Ve čtvrtek zamíří Litvínov do Ústí ke třináctému, poslednímu přípravnému zápasu.
Půjde o odvetu za duel 21. srpna na Zimním stadiónu Ivana Hlinky, který skončil nerozhodně 1:1.
Byla to jediná litvínovská remíza v přípravě, kromě zaznamenal tým dosud šest výher a čtyři porážky.

Litvínov v posledních duelech zlepšil defenzívu, v minulých čtyřech utkáních inkasoval dohromady jen pětkrát.
Na ledě už se objevil obránce Zeman, který dvakrát absentoval kvůli bolestem zad.

Ve čtvrtek najdete na našem webu nový Klubový magazín, včetně utkání v Chomutově, kam se vypravuje náš štáb.
V sekci A-tým a kapitole Statistiky najdete aktuální hodnocení hráčů po 11 přípravných zápasech.

A čtvrtek bude také dnem extraligové premiéry juniorů.
V 17:30 přivítají doma Plzeň. V sobotu pak zamíří na led Českých Budějovic.

Na ledě soupeře zahájí soutěž starší dorostenci.
V Praze změří v pátek síly s Letňany (17:15).
Doma se poprvé představí v sobotu od 13 hodin, v podkrušnohorském derby je čekají Karlovy Vary.

V sobotu vstoupí do série mistrovských zápasů mladší dorostenci.
Od 16 hodin přivítají v Litvínově Plzeň.

Těžké dvojutkání čeká hned na úvod Ligy ženy.
V pátek od 19 a v sobotu od 10 hodin v odvetě nastoupí proti Karviné.