Klub 02.08.2022
Autor: Vladislav Kollert

Program Derniéry dvojčat: Fortuna fanzona, autogramiáda, škola čepování piva i focení s pohárem

Derniéra dvojčat je velkou událostí, ke které patří i avizovaný bohatý program pro fanoušky. Areál ZS Ivana Hlinky bude otevřený již od 13:00 a vy si můžete přijít zasoutěžit a vyhrát jedinečné ceny! Co na fanoušky čeká? Dozvíte s v článku níže.

Kromě hlavního utkání, které je na programu od 15:30, se fanoušci mohou těšit na bohatý doprovodný program, který začne po otevření areálu ve 13 hodin. Fanoušci se mohou těšit na Fortuna fanzonu, kde na Fotbalové střelnici mohou na otestovat své fotbalové schopnosti a ti plnoletí se zapojit do soutěže o hlavní cenu. Na střelnici doražte alespoň ve dvoučlenném týmu (maximum je 10 osob), ti nejlepší obdrží poukaz v hodnotě 10.000,- Kč do Vervashopu.

Nedaleko od střelnice bude také stan generálního partnera ORLEN Benziny, u kterého se budou fanoušci moci vyfotit s mistrovským pohárem z roku 2015. Fotky si lze nechat vyvolat na památku do ozdobného pouzdra. Ve stanu a jeho blízkém okolí bude zároveň probíhat autogramiáda hráčů účastnících se na exhibici. 

Pro milovníky piva bude připravena také škola čepování a další soutěže pod hlavičkou partnera exhibice Radegastu. Zletilí fanoušci se také budou moci těšit na soutěž přímo na ledě o druhou přestávku, do které se půjde "přihlásit" chycením vhozeného reklamního trička Radegastu na tribunu.

Další aktivitou ve fanzóně bude také stanoviště Hitrádia North Music, kde se fanoušci budou moci těšit na soutěže o věcné ceny a také na hlavní soutěž o vstupenky na Labské léto, které proběhne 28. srpna v Letním kině v Ústí nad Labem

Další informace k fanzóně bude klub komunikovat na sociálních sítích. 

Konto našeho srdce před 2 dny

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >