Mládež 27.04.2020
Autor: Klub

Prohlášení HC Litvínov k uzavření fitness centra pro veřejnost

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek se rozhodlo i nadále neotevírat fitness pro veřejnost. A to do doby dokud nebude smysluplně a plnohodnotně možné prostory fitnessu zpřístupnit veřejnosti a nabídnout služby fitness centra tak, aby nebyla omezena práva na základní hygienické návyky a standardy.
Otevřít fitness veřejnosti v režimu, který uvolnila vláda, nám nedává žádný smysl, a proto jsme rozhodli o zachování dočasného uzavření až do doby odvolání. Včas budeme o případných změnách veřejnost informovat.

Kamil Havelka, předseda HC Litvínov, sportovní spolek
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >
Konto našeho srdce 06.05.2020

Konto našeho srdce spolu se spolkem Nové háro pomohly malé Emmičce

Paruku z pravých vlasů předala předsedkyně spolku Nové háro Lucie Staňková čtyřleté Emmičce Benešové. Malou pacientku trápí vzácný druh nezhoubného nádoru mozku a centrální nervové soustavy.
Více >