Vážení sportovní přátelé,

z důvodu různých spekulací a polopravd , které běhají po sociálních sítích jsem se rozhodl zveřejnit zprávu o mém možném nakažení koronavirem COVID-19. Dnes jsem obdržel výsledek mého testu na COVID-19, který je NEGATIVNÍ.

Chtěl bych touto cestou všechny požádat obzvlášť v této době, než začne někdo sdílet "zaručeně pravdivé" informace o komkoliv z nás a těmto "super tajným" informacím začne věřit, aby si napřed zkusil ověřit zprávu z několika dalších SPOLEHLIVÝCH zdrojů.

Zároveň bych touto cestou rád poděkoval všem, kteří při mě stáli, když jsem to nejvíce potřeboval a čekal na výsledek testu. Čekání na výsledek není pro nikoho z nás nic příjemného. Díky za to, moc to pomohlo.

Všem přeji hlavně pevné zdraví a pevné nervy. Věřím, že to nakonec společně všichni zvládneme.

Kamil Havelka. předseda HC Litvínov, sportovní spolek