A-tým 30.08.2023
Autor: Jan Jindra

První Cenu HC VERVA Litvínov na mosteckém Hipodromu vyhrál ryzák Gilby

V sobotu 26. srpna se na Hipodromu v Mostě uskutečnil pátý dostihový den letošní sezóny, který divákům za slunečného počasí nabídl osm závodů. Chvíli po 15. hodině pak odstartovala premiérová Cena HC VERVA Litvínov. Po jejím skončení čtveřice hráčů A-týmu předala ceny zástupcům vítězné stáje a věnovala se fanouškům na autogramiádě.

Na mostecký Hipodrom se společně s rodinami vydali bratři Ondřej a David Kašovi a také Filip Helt s Martinem Havelkou. Se zaplněným hledištěm mohli sledovat osm dostihových závodů, z nichž jeden nesl název Cena HC VERVA Litvínov. Šlo o rovinový dostih na 1600 metrů, kterého se účastnilo 13 koní, nejvíce ze všech závodů sobotního dostihového odpoledne. Z vítězství se nakonec radoval s číslem 11 ryzák Gilby ze stáje Alegres, svěřenec trenéra Jiřího Brože, v sedle s amatérskou žokejkou Pavlínou Kašparovou. Pro Gilbyho to bylo vůbec první vítězství jeho kariéry. 

Zástupce vítězné stáje na pódiu doplnila čtveřice našich hráčů, kteří vítězům pogratulovali a předali ceny. Pak už se chemici přesunuli na autogramiádu, kde se podepisovali a fotili s fanoušky. Děkujeme všem, kteří nás přišli navštívit a ještě jednou gratulujeme vítězům premiérové Ceny HC VERVA Litvínov!

Další dostihový den na Hipodromu v Mostě je na programu v sobotu 14. října. A i tam se můžete těšit na naši účast. 

Na celý dostih se můžete podívat na videu:

Fotogalerie

Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři padli v Liberci kvůli nepovedené druhé části

Mladí hráči Vervy se dnes naposledy představili v první fázi soutěže mimo své mantinely, vycestovali do Turnova k souboji s Libercem.
Více >
Zápasy - Dorost 25.11.2023

Dorostencům zápas v Liberci utekl ve druhé třetině

Ve čtvrtek Verva dokázala na svém ledě vynuloval Mladou Boleslav, dnes na tento výsledek toužila navázat v Liberci. Karty byly před zápasem rozdány jasně, sedmý Litvínov ztrácel na svého soupeře v tabulce jediný bod, v případě výhry ho tak mohl přeskočit, to se bohužel ale nepovedlo.
Více >
Zápasy - Junioři 25.11.2023

Junioři ztratili zápas v poslední periodě

Mladí hráči Vervy sehráli se Spartou vyrovnaný duel, ten jim ovšem protekl mezi prsty ve třetím dějství.
Více >