„Měli jsme dobrý vstup do zápasu, nevypadalo to špatně, ale potom jsme udělali individuální chyby a zápas jsme si sami prohráli," hodnotil litvínovský obránce duel s Bílými Tygry. Litvínov zároveň během týdne představil nového obránce, z KHL dorazil Janis Jaks. Shodou okolností s Patrikem Demelem působil čtyři roky v univerzitní NCAA, takže se oba hráči dobře znají. „Janis je dobrý kluk a máme spolu spoustu vzpomínek, na ledě i mimo něj. Na ledě má výbornou střelu z první a umí rozdat i tvrdý hit. Věřím, že bude posilou pro náš mančaft," dodává.

Celý rozhovor s Patrikem Demelem si můžete pustit zde:

„Do zápasu jsme vstoupili velice slušně, ale srazily nás přesilové hry a lacině obdržené góly," hodnotil utkání Karel Mlejnek. „Dnes to bylo hodně o speciálních týmech, my jsme přesilové hry neproměnili a oni ano," dodává.

Celý rozhovor s Karlem Mlejnkem si můžete pustit zde: