Fanoušci 26.03.2013
Autor: Redakce

Rozlučka se sezónou (doplněná fota)

Okolo dvouset litvínovských fanoušků a polovina A mužstva HC VERVA Litvínov se dnes na ledě ZS Ivana Hlinky zúčastnilo rozlučky se sezónou 2012/2013.
Z hráčů, kteří již mají po sezóně dovolenou, přijali pozvání a přišli fandy pozdravit Martin Ručinský, Michal Trávníček, František Lukeš, Jakub Černý, Robin Hanzl, Jiří Zeman, Patrik Nechvátal, Pavel Smolka, Ondřej Jurčík a v civilu Kamil Piroš.

Na úvod se navzájem děkovalo. Hráčům za pěknou sezónu a plno hezkých hokejových zážitků, fandům za podporu ve všech utkáních.
Fanoušci si připravili několik dovednostních soutěží o ceny, akci moderoval a řídil fanoušek Ultras Litvínov Jan Ptáček.
 
První soutěží byla štafeta na jedno kolo okolo stadiónu. Hráči měli pozici ztíženou tím, že museli jet pozadu. Přesto se jim povedlo těsně vyhrát.
Také ve druhé soutěži - nájezdy na brankáře, kterým byl Ondra Vlk - uspěli extraligisté, jmenovitě Lukeš a Trávníček. Poměrem 2:1 z 5 nájezdů.
Vedli tedy celkově 2:0.

Třetí soutěží byla střelba na otvory v brance. Hráčům se počítal gól jen pokud puk proletěl do branky vzduchem, fanoušci mohli střílet po ledě.
Tady už se vedlo lépe hokejovým fandům žlutočerných, kteří snížili stav na 2:1. 
Po další soutěži - střelbě na brankáře z mezikruží, kde se nedokázal prosadit ani jeden z extraligových hokejistů - už byl stav srovnán na přátelskou remízu 2:2. Úspěšný byl jediný střelec z týmu fanoušků.

Poslední pátá soutěž, která více než hodinovou akci v příjemné atmosféře završila, byla soutěž smíšená.
Na čas objížděly jedno kolo dvojice hráč-fanynka. Vyhrávala nejrychlejší dvojice, přičemž hráč vždy svou spolujezdkyni tlačil.
Nejrychlejším z pěti párů byl brankář Nechvátal s Kačkou.

Prostor byl i na volné bruslení, focení s jednotlivými hráči a podpisy.

Tak díky a nashledanou před novou sezónou!

(Reportáž z Rozlučky najdete v novém díle Klubového magazínu ve čtvrtek odpoledne)

Fotogalerie

Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >
Mládež 04.07.2019

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.
Více >