Fanoušci 26.03.2013
Autor: Redakce

Rozlučka se sezónou (doplněná fota)

Okolo dvouset litvínovských fanoušků a polovina A mužstva HC VERVA Litvínov se dnes na ledě ZS Ivana Hlinky zúčastnilo rozlučky se sezónou 2012/2013.
Z hráčů, kteří již mají po sezóně dovolenou, přijali pozvání a přišli fandy pozdravit Martin Ručinský, Michal Trávníček, František Lukeš, Jakub Černý, Robin Hanzl, Jiří Zeman, Patrik Nechvátal, Pavel Smolka, Ondřej Jurčík a v civilu Kamil Piroš.

Na úvod se navzájem děkovalo. Hráčům za pěknou sezónu a plno hezkých hokejových zážitků, fandům za podporu ve všech utkáních.
Fanoušci si připravili několik dovednostních soutěží o ceny, akci moderoval a řídil fanoušek Ultras Litvínov Jan Ptáček.
 
První soutěží byla štafeta na jedno kolo okolo stadiónu. Hráči měli pozici ztíženou tím, že museli jet pozadu. Přesto se jim povedlo těsně vyhrát.
Také ve druhé soutěži - nájezdy na brankáře, kterým byl Ondra Vlk - uspěli extraligisté, jmenovitě Lukeš a Trávníček. Poměrem 2:1 z 5 nájezdů.
Vedli tedy celkově 2:0.

Třetí soutěží byla střelba na otvory v brance. Hráčům se počítal gól jen pokud puk proletěl do branky vzduchem, fanoušci mohli střílet po ledě.
Tady už se vedlo lépe hokejovým fandům žlutočerných, kteří snížili stav na 2:1. 
Po další soutěži - střelbě na brankáře z mezikruží, kde se nedokázal prosadit ani jeden z extraligových hokejistů - už byl stav srovnán na přátelskou remízu 2:2. Úspěšný byl jediný střelec z týmu fanoušků.

Poslední pátá soutěž, která více než hodinovou akci v příjemné atmosféře završila, byla soutěž smíšená.
Na čas objížděly jedno kolo dvojice hráč-fanynka. Vyhrávala nejrychlejší dvojice, přičemž hráč vždy svou spolujezdkyni tlačil.
Nejrychlejším z pěti párů byl brankář Nechvátal s Kačkou.

Prostor byl i na volné bruslení, focení s jednotlivými hráči a podpisy.

Tak díky a nashledanou před novou sezónou!

(Reportáž z Rozlučky najdete v novém díle Klubového magazínu ve čtvrtek odpoledne)

Fotogalerie

Žáci včera

SEDMIČKA: Domácí prostředí přineslo prohru se Sokolovem a Ústím

Další dvě kola má za sebou litvínovská sedmička, která chtěla odčinit prohru s regionálním rivalem z Chomutova. V 5. kole čekal černožluté sokolovský Baník, o týden později změřili síly s nedalekým Ústím. Reparát mladé naděje nesložily úspěšně, jelikož oba zápasy prohrály a patří jim průběžné předposlední příčka.
Více >
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení vyrovnaných stavů

Sezona je v plném proudu, do provozní teploty se dostali také litvínovští páťáci, kteří měli na programu dva zápasy. Nejdříve přivítali Severočeši na svém ledě nedaleký Most, o den později zamířili do Roudnice nad Labem. I přes střelecké hody nedokázali svěřenci Ivo Proroka získat výhru a museli se spokojit s remízou.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Druhá prohra dorostu v řadě, Rytíři vyhráli 5:1

K l a d n o - Dorostenci pro prohře v Praze nestačili ani na kladenské Rytíře. Ti ve třetí třetině nasázeli tři branky, které v kombinaci s dvěma trefami v první třetině znamenaly výhru o čtyři branky. Jediným úspěšným střelcem chemiků byl David Skuhrovec.
Více >
×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
HC VERVA Litvínov