Chemici v základní části sehrají celkem 38 utkání, s každým z devatenácti soupeřů se utkají dvakrát. Hracími dny budou pátky a soboty, rozpis se trochu změní na statní svátky a před Vánoci.

Nejvyšší juniorskou soutěž čeká v příštím roce radikální zúžení: o patro níž přímo sestoupí pět klubů, šestý pak půjde do baráže.

Základní část skončí na začátku února, následovat bude nadstavba a 22. března začnou vyřazovací boje. Nového mistra bychom měli poznat nejdříve 21. dubna.

Stejně jako v předchozích letech bude fungovat formát dvojzápasů, týmy pokaždé stráví celý víkend doma nebo na půdě soupeřů.

Z toho důvodu byly seskupeny do dvojic, samostatné nasazení mají pouze České Budějovice. Černožlutí do soutěže vstoupí domácím dvojzápasem s Kladnem a pražskou Spartou.

Podrobný rozpis jednotlivých zápasů najdete ZDE.

Dvojičky týmů

Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav