Pohárovou přetlačovanou zahájila branka Zímy, na kterou Děčín odpověděl třemi brankami a rázem byl ve vedení. Na konci prvního dějství snížil prohru svým prvním gólem Koky. Následující dvacetiminutovku odstartoval další gól Zímy. Děčínští dokázali na remízový stav zareagovat dvěma trefami. Poté přišla smršť v podobě pěti černožlutých zářezů. Vaníčkův gól se zdál být zábleskem naděje, ale Koky tyto domněnky rázně vyvrátil. Po Prejzově nahrávce zkompletoval hattrick. Litvínov nakonec porazil Děčín 9:7.

O šest dní později čelili sedmáci dalšímu soupeři, tentokrát už v rámci klasické soutěže. Ve 3. kole narazili na kladenské Rytíře. O osudu utkání rozhodla až druhá třetina, ve které se postupně trefil Prejza, Koky a Čermák. I třetí část hry načali lépe domácí, jelikož se opět prosadil Prejza, kterého následoval Voženílek. Kladno zareagovalo až po padesáti minutách hry, když se trefil Dick a Burger, a tak odjelo ze severu Čech bez bodu.

Sváteční den byl také čtvrtým hracím dnem pro sedmou třídu. Černožlutí odehráli utkání s regionálním soupeřem z Chomutova. Vstup do utkání vyšel lépe hostům, kteří se radovali díky brance Eflera. Piráti zareagovali drtivou ofenzivou, jelikož nastříleli čtyři góly za deset minut. Hosté se pokoušeli nepříznivý stav zvrátit, ale pokaždé co se prosadili přišla rychlá chomutovská odpověď. Ve třetí třetině se s brankami roztrhl pytel a diváci viděli osm tref, šest na straně Pirátů, zbytek patřil Litvínovu. Po závěrečném hvizdu svítilo na tabuli skóre 12:5.

1. kolo Ústeckého poháru 7. tříd

HC Litvínov - HC Děčín 9:7 (2:3, 4:2, 3:2)

Branky a nahrávky: 1. Zíma (Srbecký), 16. Koky (Sýkora), 21. Zíma, 33. Halada, 34. Fišer (Halada), 35. Prejza (Koky, Halada), 42. Čermák, 49. Koky (Zíma), 54. Koky (Prejza) - 3. Novotný, 7. Zavřel (Holec), 13. Kváš (Novotný), 32. Novotný (Rocheltová), 33. Kváš (Vaníček, Bozseník), 53. Vaníček, 59. Sanejstr (Kváš)

HC Litvínov: Hauptvogel (30. Trejbal) - Zíma, Fišer, Halada, Sýkora, Handlíř, Trachta - Čermák, Srbecký, Suchánek, Leitner, Voženílek, Koky, Prejza, Efler

HC Děčín: Krátký - Vaníček, Postl, Zelenka, Slavík, Matoušek - Novotný, Sanejstr, Pocner, Krajdl, Rocheltová, Holec, Zavřel, Kváš, Bozseník

PTÝMZVVPPPPSKÓREB
1.Slovan Ústí n.Labem2200023:96
2.HC Litvínov110009:73
3.Stadion Litoměřice100014:80
4.HC Děčín2000212:240

3. kolo

HC Litvínov - Rytíři Kladno 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 26. Prejza, 29. Koky, 38. Čermák (Efler), 41. Prejza (Koky), 46. Voženílek - 49. Dick (Hlavsa), 53. Burger (Dick)

HC Litvínov: Trejbal (Hauptovgel) - Příhoda, Zíma, Fišer, Halada, Havlík, Handlíř, Trachta - Čermák, Petružálek, Srbecký, Suchánek, Leitner, Voženílek, Koky, Prejza, Efler

Rytíři Kladno: Semoráda (Hrbek) - Krása, Hausner, Borkovec, Šilhavý - Kubalík, Vaněk, Háž, Hlavsa, Sixta, Burger, Znamenáček, Černohorský, Dick

4. kolo

Piráti Chomutov - HC Litvínov 12:5 (1:1, 5:2, 6:2)

Branky a nahrávky: 15. Sedláček, 21. Malcovský (Döring), 24. Čihař (Novák), 26. Čihař, 33. Nastoupil (Novák), 36. Novák (Nastoupil. Sedláček), 44. Sedláček (Malcovský), 45. Sedláček (Novák, Nastoupil), 49. Hlíza (Sedláček, Novák), 54. Čihař (Döring), 55. Sedláček (Novák), 58. Hlíza (Jáchym) - 3. Efler (Halada), 26. Srbecký, 38. Efler, 51. Petružálek, 56. Petružálek

Piráti Chomutov: Král - Vejr, Pokorný, Dvořák, Šugár, Steklý - Jáchym, Hynek, Novák, Nastoupil, Vogl, Hlíza, Sedláček, Malcovský, Döring, Čihař

HC Litvínov: Trejbal - Fišer, Halada, Havlík, Handlíř, Trachta - Čermák, Petružálek, Srbecký, Suchánek, Leitner, Voženílek, Vladař, Prejza, Efler