Šesťáci si v posledních utkáních s radostí zastříleli. Do utkání proti Litoměřicím vstoupili skvěle, když ve druhé minutě rozvlnil síť hostující branky Komůrka. Těsně před první přestávkou upravil na 2:0 po Příhodově přihrávce Viedemann. Chemici vlétli i do prostřední části ve velkém stylu. Neuběhla ani minuta a z gólu už se radoval Goga. Litoměřicím se povedlo skóre, krátce před polovinou utkání, kosmeticky upravit. Černý totiž procedil touš za Skleničkova záda.

Netrvalo to dlouho a po Danihelkově pasu vrátil Litvínovu tříbrankové vedení svou druhou branko Komůrka. Když v šestatřicáté minutě upravoval Hodek na 5:1, zavánělo to debaklem, protože o necelou minutu později zaúřadoval v útočném pásmu Spálenka, a ještě navýšil vedení domácích. Ve třetí třetině přidal svou druhou branku Viedemann, který si ještě připsal bod za asistenci na gólu Macholdy.

V úterním zápase proti Bílině se střelci činili ještě více než v předchozím utkání. Šesťáci měli snovou první třetinu. Korkeše během ní prostřelilo pět různých střelců! Nejprve Viedemann, na kterého navázali Mentlík, Petružálek, Pecka a Goga. V prostředním dějství Bílina trochu zabrala. O první branku v ní se sice postaral Macholda, ale vzápětí skóroval Rytíř. Příhoda vrátil chemikům zpět šestibrankový náskok, ale v téže minutě snížil Socháň. V závěrečné části ještě prostřelili Roučka Příhoda, který přidal svou druhou branku, Janouch a také dvougólový střelec Pecka.

18. kolo

HC Litvínov - HC Stadion Litoměřice 8:1 (2:0, 4:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 2. Komůrka, 19. Viedemann (Příhoda), 21. Goga (Rubeš), 28. Komůrka (Danihelka), 36. Hodek, 37. Spálenka, 51. Viedemann, 57. Macholda (Viedemann) - 26. Černý (Hodek)

Litvínov: Sklenička (Bartko) - Macholda, Hranáč, Mentlík, Spálenka, Příhoda, Goga - Gimmler, Komůrka, Pecka, Petružálek, Hodek, Viedemann, Danihelka, Havriliak, Rubeš, Bomberovič

Litoměřice: Pobl - Kodytek, Král, Chlouda, Beránek, Horák, Nádvorský, Hendrych, Černý, Vrzáček, Bartoníček, Vondráček, Wippler, Hodek

16. kolo

HC Litvínov - HC Draci Bílina 10:2 (5:0, 2:2, 3:0)

Branky a nahrávky: 3. Viedemann (Macholda), 6. Mentlík (Příhoda, Danihelka), 7. Petružálek (Macholda), 12. Pecka (Havriliak, Hodek), 16. Goga (Příhoda, Havriliak), 25. Macholda, 36. Příhoda, 48. Příhoda, 56. Janouch (Viedemann), 58. Pecka (Petružálek, Macholda) - 27. Rytíř (Bačík), 36. Socháň

Litvínov: Bartko (Sklenička) - Macholda, Hranáč, Balej, Mentlík, Spálenka, Příhoda, Goga - Komůrka, Pecka, Petružálek, Hodek, Janouch, Viedemann, Havriliak, Michálek, Bomberovič, Danihelka

Bílina: Korkeš (30. Rouček) - Sichrovský, Maciejewski, Eisner, Foršt, Socháň - Chot, Bačík, Rytíř, Chládek, Hojer, Knotek, Schmiederová