Šestá třída dále pokračuje v sérii kvalitních ofenzivních výkonů. Před dvěma týdny si s chutí zastřílela, když nadělila Litoměřicím tucet gólů. Do vedení se však nejdříve dostali hosté, když ve třetí minutě skóroval Bartoníček. Viedemann dokázal vyrovnat a odstartoval tím obrat Chemiků. Danihelka přihrával a Komůrka pálil. Tento scénář fanoušci viděli v první třetině hned dvakrát. Mezi Komůrkovy branky se vměstnal gól litoměřického Chloudy.

Druhou třetinu začínal Litvínov s jednobrankovým náskokem. Pak nahrávač Danihelka ukázal, že branky umí i sám dávat. Dvoubrankové vedení týmu ze severu Čech nestačilo a pokračoval v jeho navyšování. Viedemann přidal druhou úspěšnou trefu v zápase a šlo se na třetí periodu.

V ní Viedemann zkompletoval hattrick. Už na 7:2 dával Macholda. Šutér Viedemann dále využil nabídnutou početní výhodu a o několik minut později nahrál na Macholdův druhý gól. S bleskovou odpovědí přišel Hendrych, ale to bylo poslední, co litoměřičtí zvládli. Viedemann změnil čísla na světelné tabuli již po páté a o jejich další změnu se ještě v téže minutě postaral Mentlík. Poslední hřebíček zatloukl minutu před koncem zápasu Komůrka.

O týden později šesťáci znovu prokázali skvělou formu. Tentokrát proti Mosteckým Lvům. Soupeř z Mostu do utkání vstoupil lépe. V šesté minutě prostřelil brankáře Bubla. V minutě osmé srovnal Hodek, ale vedení se vrátilo zpět na stranu Lvů. Gól vstřelil Stříž. Do konce první části vystřelili Litvínovu vedení Mentlík s Příhodou.

Až ve druhé části však přišla ta pravá kanonáda. Tu započal po necelých dvou minutách Danihelka. Na něj navázal Viedemann. Ve smršti pokračoval Mentlík a 23 vteřin po něm znovu Viedemann. V následující desetiminutovce se marně čekalo na vstřelení další branky. Čekání ukončil Komůrka.

Ve třetí třetině vstřelil další rychlou branku Macholda. Tím posledním, co bylo k vidění, byla branka mosteckého Bubly.

3. kolo

HC Litvínov - Stadion Litoměřice 12:3 (3:2, 2:0, 7:1)

Branky a nahrávky: 7. Viedemann (Příhoda, Goga), 12. Komůrka (Danihelka), 20. Komůrka (Danihelka), 26. Danihelka (Michálek), 30. Viedemann, 42. Viedemann (Macholda), 44. Macholda, 49. Viedemann, 55. Macholda (Viedemann), 58. Viedemann (Macholda), 58. Mentlík (Raiminius), 59. Komůrka (Danihelka, Hranáč) - 3. Bartoníček, 20. Chlouda (Hendrych), 56. Hendrych

HC Litvínov: Bartko (30. Sklenička) - Macholda, Hranáč, Mentlík, Spálenka, Příhoda, Goga, Balej, Viedemann, Janouch, Danihelka, Havriljak, Michálek, Bomberovič, Raiminius, Komůrka

Stadion Litoměřice: Pobl - Vahalík - Král, Chlouda, Beránek, Horák, Nádvorský, Hendrych, Vrzáček, Bartoníček, Prokůpek

4. kolo

Mostečtí Lvi - HC Litvínov 3:9 (2:3, 0:5, 1:1)

Branky a nahrávky: 6. Bubla (Smatana), 9. Stříž, 50. Bubla (Smatana) - 8. Hodek (Macholda), 15. Mentlík (Havriljak), 20. Příhoda, 22. Danihelka (Příhoda), 24. Viedemann (Spálenka), 26. Mentlík (Raiminius), 26. Viedemann (Macholda), 36. Komůrka (Danihelka), 42. Macholda (Spálenka)

Mostečtí Lvi: Černý - Kotíšek, Smatana, Podkul, Janšta, Čech, Schlosser, Nikiforov - Kobes, Stříž, Bubla, Duchek, Lovaš, Nekvinda, Hošek, Szturcek

HC Litvínov: Sklenička (30. Bartko) - Macholda, Hranáč, Mentlík, Spálenka, Balej, Příhoda, Goga - Hodek, Janouch, Danihelka, Havriljak, Viedemann, Bomberovič, Raiminius, Komůrka