Žáci 28.01.2020
Autor: Petr Význer

ŠESTKA: Týden ve znamení prohraných derby

Šestá třída hrála netradičně ve čtvrtek dohrávku proti rivalovi z Chomutova, proti kterému nastoupila i v neděli. Chemici nedokázali vyhrát ani v jednom zápase a zaznamenali nejdelší šňůru proher v řadě v této sezóně.
Ve čtvrtek sehráli šesťáci první z dvojice zápasů v řadě proti Chomutovu. Jednalo se o dohrávku devátého kola, kterou začali lépe Piráti. V sedmé minutě se trefil Nemeš. Ještě před přestávku ale dokázal Litvínov po brankách Viedemanna a Hodka otočit vývoj zápasu. Do dvoubrankového vedení posunul svůj tým Petružálek, ale na jeho úspěšný pokus dokázal odpovědět znovu Nemeš. Těsně před druhou sirénou prostřelili Skleničku Matýšek se Slavíkem a ve vedení byl opět Chomutov. Za Piráty se ve třetí části ještě trefili Novák s Peksou a bylo po zápase. 

I v neděli začal zápas brankou Chomutova. Za Skleničkova záda se trefil Gelhof, ještě v první třetině se k němu dokázal přidat Slavík. Uprostřed zápasu slavili Piráti již potřetí, brankovou síť rozvlnil Milička. Litvínov dokázal odpovědět až ve třetí třetině, kdy jeho první gól zápasu zaznamenal Příhoda. Po jeho brance přišla studená sprcha. Sklenička lovil puk z klece po úspěšném pokusu Kharboutliho. Na jeho trefu sice bleskově odpověděl Vladař, ale to bylo poslední, co se chemikům v zápase povedlo. 

9. kolo


Piráti Chomutov - HC Litvínov 6:3 (1:2, 3:1, 2:0)


Branky a nahrávky: 7. Nemeš (Milička), 29. Nemeš, 39. Matýšek (Novák), 40. Slavík, 47. Novák (Mareš), 52. Peksa (Majzner) - 10. Viedemann (Balej), 20. Hodek (Macholda), 26. Petružálek (Viedemann, Danihelka)

Chomutov: Geist (30. Adam) - Milička, Kůrka, Jenček, Matýšek, Babka, Procházka - Gelhof, Kharboutli, Slavík, Mareš, Peksa, Váňa, Novák, Nemeš, Majzner

Litvínov: Bartko (30. Sklenička) - Macholda, Hranáč, Balej, Spálenka, Příhoda, Goga - Komůrka, Pecka, Petružálek, Hodek, Janouch, Viedemann, Danihelka, Vladař, Michálek

16. kolo

HC Litvínov - Piráti Chomutov 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)


Branky a nahrávky: 49. Příhoda (Petružálek), 52. Vladař (Hodek) - 8. Gelhof, 14. Slavík (Gelhof, Kharboutli), 27. Milička (Jenček), 52. Kharboutli (Gelhof)

Litvínov: Sklenička (Bartko) - Macholda, Hranáč, Mentlík, Spálenka, Příhoda - Komůrka, Pecka, Petružálek, Hodek, Janouch, Viedemann, Danihelka, Havriliak, Vladař, Bomberovič

Chomutov: Albrecht (31. Geist) - Milička, Kůrka, Jenček, Matýšek, Babka, Procházka - Gelhof, Kharboutli, Slavík, Mareš, Peksa, Váňa, Novák, Nemeš, Majzner
Žáci před 3 dny

SEDMIČKA: Rozpačitý start litvínovských žáků, ze čtyř zápasů vyhráli pouze jednou

Do nového ročníku vykročila také sedmá třída, která má na svém kontě několik odehraných utkání. Po úvodní přetahované proti Lounům zaznamenali chemici první výhru, když porazili Děčín. Ve 3. kole těsně nestačili na Karlovy Vary. V tomto víkendu změřil Litvínov síly s Chomutovem.
Více >
Žáci 26.09.2020

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Více >
Žáci 25.09.2020

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >