A-tým 16.09.2021
Autor: Vladislav Kollert

STRABAG Rail, a.s. se stal novým významným partnerem HC VERVA Litvínov

Vedení HC VERVA Litvínov se dohodlo se společností STRABAG Rail, a.s. na nové spolupráci. Klub si velmi váží podpory tohoto významného partnera a těší se na spolupráci.

STRABAG Rail a.s. je součástí technologického stavebního koncernu STRABAG, patří k předním stavebním společnostem s působností zejména na území České a Slovenské republiky s přesahem do dalších evropských zemí. STRABAG Rail a.s. je komplexní stavební firmou, přičemž nosným výrobním programem je realizace dopravních staveb se specializací na železniční stavby, kde je společnost trvale špičkou v oboru a kde se jako generální zhotovitel podílí na realizaci železničních koridorů.

Více informací o partnerovi naleznete na webu www.strabagrail.cz.

Zápasy - Dorost 23.10.2021

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Více >
Zápasy - Junioři 23.10.2021

Junioři i přes střeleckou převahu a velký tlak ve třetí třetině prohráli v Třinci

13. kolo juniorské extraligy nepřineslo chemikům ani bod, poté co prohráli na ledě třineckých Ocelářů. Litvínovským se podařilo zápas zdramatizovat až ve třetí třetině, avšak na vítězný konec to nestačilo.
Více >
Zápasy - Junioři 22.10.2021

Junioři vstřelili na ledě Havířova čtyři branky a zaslouženě berou tři body

Litvínovští junioři si ve 12. kole nejvyšší soutěže odvážejí z předposledního Havířova tři body. Výsledkem 4:1 zapsali již třetí výhru v řadě. David Čermák podržel svůj tým a 32 zákroky výrazně přispěl k úspěchu na druhém konci republiky.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno