A-tým 02.06.2022
Autor: Ondřej Vlk

Skvělá zpráva! Útočník Patrik Zdráhal zůstává v Litvínově

Skvělá zpráva pro všechny litvínovské příznivce. Útočník Patrik Zdráhal zůstavá v Litvínově. Ve smlouvě měl klauzuli, kdy mohl do konce května odejít do zahraničí. Rychlonohý forvard ji nevyužil a rozhodl se zůstat na severu Čech. ”Je to pro nás skvělá zpráva, že se Patrik rozhodl u nás zůstat. Byl naším klíčovým hráčem a lídrem týmu v loňské sezóně. Patrikovi bychom zahraniční angažmá za jeho odvedenou práci samozřejmě přáli, ale jsme rádi, že zůstává. Věříme, že naváže na své výkony a pomůže Litvínovu v nové sezóně k úspěchu,” říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Sedmadvacetiletý šikula loni prožil svůj nejlepší extraligový ročník. V černožlutém dresu odehrál osmačtyřicet utkání, ve kterých vstřelil dvacet branek a přidal dvaadvacet asistencí. Patřil k nejlepším hráčům Vervy a probojoval se až do národního týmu. Mistrovství světa mu uteklo jen těsně, v národním týmu působil až do závěrečného turnaje ve Švédsku. 

V reprezentačním dresu v loňské sezóně odehrál devět zápasů s bilancí šesti bodů (3+3). V novém extraligovém ročníku se tak litvínovští fanoušci mohou opět těšit, že uvidí Patrika Zdráhala v litvínovském dresu. 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >