Konto našeho srdce 15.09.2021
Autor: Klub

Soutěž Kontovka se vrací!

Chceš strávit čas se svým oblíbeným hráčem, dát si něco dobrého na zub, pokecat o životě a navíc pomoci dobré věci? Zapoj se sám nebo s partou kamarádek a kamarádů do Kontovky. Vyber si jednoho nebo klidně i více hráčů a přispívej za jejich kanadské body na transparentní účet Konta našeho srdce. Tím pomůžeš dobré věci a získáš něco navíc. Přispívat budeš za každou nahrávku a gól vybraného hráče až dokonce sezóny (včetně nadstavbové části).

Částku, kterou budeš přispívat si určíš sám, minimum však je 50 Kč. Na konci sezóny se tvoje příspěvky sečtou a klub Tě odmění podle výše zaplacené částky. V předchozích letech jsme přichystali společnou večeři s fanoušky a hráči, grilovačky se sudem piva i dobrotami od řezníka a rozdali soutěžní trička.

0,-Kč až 2 450,-Kč

Osobní poděkování za snahu a dobré úmysly od šéfa programu Konto našeho srdce Libora Webera a přání většího štěstí do další sezóny s touto akcí.

2 500,-Kč až 4 950,-Kč

Tričko Konto našeho srdce, klubové předměty, které Ti osobně předá Tvůj vybraný hráč/hráči.

5 000,-Kč až 9 950,-Kč

Tričko Konto našeho srdce, klubové předměty a večeře s Tvým vybraným hráčem/hráči.

10 000,- Kč a více

Tričko Konto našeho srdce, klubové předměty, sud piva a maso na grilování na Tvojí akci, kam dorazí i Tvůj vybraný hráč/hráči.

Pro zapojení do této akce vyplň tento online formulář:

Příspěvky na transparentní účet Konto našeho srdce budou prováděny po každém zápase nebo víkendových zápasech, ve kterých bude Tebou vybraný hráč bodovat. Při vkladu na transparentní účet 7121032/0800 musíš uvést do kolonky zpráva pro příjemce následující údaje: Jméno a příjmení (nebo název tvojí skupiny), příjmení vybraného hráče. (Příklad: Vervoslav Chezoun, Jarůšek)

Pokud přestaneš v průběhu sezóny platit, nemáš nárok na odměnu. Je proto důležité správně zvolit hráče a částku, kterou budeš přispívat.

Příklad:
Jmenuji se Vervoslav Chezoun, vybral jsem si hráče Richarda Jarůška a za každý jeho bod do konce sezóny dám na Konto našeho srdce 100,-Kč. Nejprve se musím zaregistrovat přes online formulář, který je výše v tomto článku.

V pátečním utkání dal Ríša gól a nahrávku a v nedělním nebodoval, to znamená, že v pondělí pošlu na transparentní účet 200,- Kč. (sto za nahrávku a sto za gól). Na konci sezóny si sečtu částku, kterou jsem na konto přispěl a těším se na setkání s mým vybraným hráčem nebo hráči.

Jedeme v tom spolu!
Vaše Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov

Zápasy - Dorost 23.10.2021

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Zápasy - Junioři 23.10.2021

Junioři i přes střeleckou převahu a velký tlak ve třetí třetině prohráli v Třinci

13. kolo juniorské extraligy nepřineslo chemikům ani bod, poté co prohráli na ledě třineckých Ocelářů. Litvínovským se podařilo zápas zdramatizovat až ve třetí třetině, avšak na vítězný konec to nestačilo.
Zápasy - Junioři 22.10.2021

Junioři vstřelili na ledě Havířova čtyři branky a zaslouženě berou tři body

Litvínovští junioři si ve 12. kole nejvyšší soutěže odvážejí z předposledního Havířova tři body. Výsledkem 4:1 zapsali již třetí výhru v řadě. David Čermák podržel svůj tým a 32 zákroky výrazně přispěl k úspěchu na druhém konci republiky.