Páteční utkání Litvínov - Karlovy Vary bylo stejně jako ostatní zápasy 1. kola TELH vzhledem k pohřbu hráče Jana Marka odloženo. Termín bude oznámen po dohodě obou klubů. Verva tedy vstoupí do mistrovské soutěže v neděli zápasem 2. kola s Mountfieldem České Budějovice (17:30).

Litvínov by k tomuto utkání měl nastoupit ve žlutých dresech, aby je představil svým fanouškům, jinak bude ve světlé variantě dresů vzhledem k rozhodnutí APK nastupovat v této sezóně venku.
(Další informace a zajímavosti k prvnímu zápasu oznámíme v týdnu).

Termíny odloženého zápasu s Vary připadají v úvahu: 11. 10., 25. 10. ...
V souvislosti s tím byl také doplněn a upraven Plán ledu, aktualizovaný plán najdete v příloze příslušného článku.

Pietní akce na Staroměstském náměstí se za HC v neděli zúčastnili generální manažer klubu a místopředseda představenstva Ing. Petr Hojer CSc., člen představenstva Jiří Šlégr, Ondřej Weissmann za občanské sdružení HC Litvínov a také Martin Ručinský.

Hráči Jakub Maxa a Lukáš Rindoš mohou nastupovat i v prvoligovém Mostě, kam mají vyřízen střídavý start.

Rovněž zápas 18. kola doma se Slavií bude mít jiný termín - vzhledem k účasti fotbalové Plzně v Lize mistrů se bude hrát o den později, tj. ve středu 2. listopadu.

A ještě změna kosmetická, TV duel s Třincem 4. října nezačne v původně oznámených 18:10 hodin, ale z důvodu požadavku ČT až v 18:20 hodin.