DHL Superpohár pomalu končí, mužstvo do play off nepostoupí. Jak turnaj hodnotíš?
Určitě se nám nevydařil tak, jak jsme doufali. Myslím si, že kdybychom hráli jako na začátku sezony, tak bychom postoupili.

Co vidíš za bídnými výsledky z poslední doby?
Především jsme neměli štěstí v koncovce. Pak jsme inkasovali zbytečné góly, které rozhodovaly zápasy.

Minulý týden jste podruhé v ročníku vysoko podlehli Varům. Jak to, že se vám proti Energii tak nedaří?
Myslím, že to není jen kvůli Varům. Proti Energii jsme sehráli i kvalitní a vyrovnaná utkání, ale v těchto dvou zápasech jsme neplnili to, co jsme měli, a proto jsme inkasovali tolik branek.

Jak jsi z týmového hlediska spokojený s touto sezonou?
Nevydařila se podle očekávání. Ze začátku jsme hráli to, co jsme měli, a hlavně jsme hráli jako tým. Ale konec sezony jsme prostě nezvládli.

A z osobního?
Vždycky je co zlepšovat, ale myslím si, že moje výkony nebyly špatné. Mohlo by to být i lepší. Konec sezony se mi bodově vydařil, chtěl bych na to navázat v dalším ročníku.

Na čem tým musí během přestávky nejvíce zapracovat?
Asi na koncovce, poté na obsazování hráčů a na individuálních chybách v obranném pásmu.

Letos ses objevil i mezi náhradníky pro reprezentaci. Doufal jsi v pozvánku?
Doufal jsem, že si zkusím hokej na mezinárodní úrovni. Pozice v náhradnících reprezentace mě potěšila a motivovala k lepším výkonům v juniorce.

Jaké před sebou máš osobní cíle?
V nejbližší době bych si chtěl zkusit chlapský hokej. Další cíle zatím nejsou úplně jasné.